Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

podsufitka

<< < (9/13) > >>

piorek:
Moze podłoże jakoś zareagowało...cieżko mi powiedzieć, naprawdę dziwne.
Odtłuszczałeś benzyna/rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym czy jakimś innym środkiem?

Ja muszę przyznać, że nieraz używałem tego kleju nie tylko w autach, ale również do elementów wystawionych na działanie czynników zewnętrznych i trzyma od lat.

chris1796:
Nieodtłuszczałem, tylko szlifowałem. Ten klej wymaga odtłuszczania? Poza tym ten klej jest moim zdaniem za gęsty. Mieszając miałem wrażenie że wyjmę całą zawartość. Napisałem do producenta.

piorek:
Jesli szlifowales bez odtluszczania to mogl pyl zareagowac z klejem ale raczej nie aż tak bardzo.
Natomiast fakt, iz klej byl bardzo gesty wskazuje na jakas wade konkretnego egzemplarza który kupiłeś - ja jak kupowałem dało się zawsze rozprowadzić, klej robił się dopiero gęsty (tak jak piszesz) gdy puszka była wczesniej otwierana i klej stał kilka tygodni

chris1796:
Producent zaproponował wysłanie nowej puszki kleju, więc chyba problem z jakością kleju.

jarek-jerryjag:
patrząc co robicie w Polsce to 3 swiat. sorry ale klej do podsufitek każdy tapicer powinien używać  pistoletu albo chociaż puszki w spreju . To co czytam to tak jakby ktoś chciał malować auto pędzlem!
 Widziałem z na YouTube  jak malują auta walkiem nawet z 2 metrów wygląda dobrze . Zresztą Ford  na poczatku 20 wieku maloiwał auta pędzlem  . do dlaczego nie kleic w 21 wieku podsufitki  pędzlem AAA+++

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej