Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

podsufitka

<< < (5/13) > >>

tomek1212:
Tapicerzy kleją podsufitkę niczym innym jak właśnie butaprenem.
Tylko co innego jest pokleić podsufitkę  która odłazi ze starości bo rozsypała sie ta pianka wewnątrz, a co innego przykleić nową podsufitkę.

Ojciec:
Tomek tu się z tobą nie zgodzę....
Jakieś 1,5-2 miesiące temu tapicer robił mi podsufitkę i na 100% nie używałem do tego butaprenu chodźmy nawet z tego powodu żeby klej był koloru niebieskiego. Może są to kleje na bazie butaprenu.

chris1796:
Witajcie, wiem, że stary wątek, ale on dotyczy podsufitki a ja nie chciałem zakładać nowego. W zeszłym roku moje dziecko znalazło zabawę polegającą na odciskaniu dłoni na podsufitce, i tak z idealnej podsufitki zrobiła się podsufitka ze śladami jak na Rudym z "czterech pancernych"  ;D Na wiosnę patrzę a tu lekko opada, gąbka wgnieciona, cóż. Trzeba wymienić. I generalnie stanąłem na listwach bocznych pod sufitem. Kołków nie wyjmę (mimo, że mam narzędzia - pękają) a nie chcę paneli odkształcać. I tu moje pytanie jak zdjąć boczne i tylny panel? Wydaje mi się, że przednie części paneli należy odsuwać do przodu, żeby odhaczyć panele, ale nie mogę ich zdjąć z kołków. Nie znalazłem nigdzie szczegółowych opisów jak zdejmować panele, żeby nie narobić bałaganu.
Pomożecie?

sebek1111:
Rwiesz kolki, kazdy peka i kupujesz nowe. Innej metody nie ma.

chris1796:
ok, dzięki, będę rwał...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej