Autor Wątek: przegląd w aso  (Przeczytany 2901 razy)

kolka

  • Gość
przegląd w aso
« dnia: Grudzień 08, 2009, 23:22:40 pm »
mam x typa 2.0 d w warszawie przegląd gwarancyjny po 40000 km kosztuje ok 2500pln
a w mieście łodzi zapłaciłem ok 1300( robocizna + materiały plus koszty dojazdu i tak się opłaciło

Wiesiek

  • Gość
Odp: przegląd w aso
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2009, 23:57:37 pm »
A ja jak ten kretyn zapłaciłem właśnie w W-wie 2500.

rutrix

  • Gość
Odp: przegląd w aso
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:31:39 am »
Bo widzisz, w tę cenę wliczone są również - kawa z super expresu, woda w szklanych butelkach, zawieszenie oka na paniach z recepcji, no i również na najnowszych, wypucowanych jaguarach i landrowerach.

piotr170169

  • Gość
Odp: przegląd w aso
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2009, 18:48:07 pm »
Warszawski serwis jest jednym z najdziwniejszym serwisów Jaguara na świecie. Nie wiem od czego to zależy. Pierwsza moja wizyta przed kupnem kota zaskoczyła mnie pozytywnie, podałem numer VIN i dowiedziałem się wszystkiego o samochodzie czego tylko może dusza zapragnąć. Oczywiście nie kupiłem go (czerwony X z komisu Wał Miedzyszyński 115) miał być sprowadzony ze Szwajcarii, a faktycznie przypłynął z USA, zespawany z trzech już po tej stronie wielkiej wody. Oczywiście kawa, woda,miłe Panie itd. Druga wizyta (kota już miałem) 1800 złotych za przegląd z materiałami-nie można patrzeć co wyprawiają z kocurem(bardzo bolało, bo nie lubię go spuszczać z oka). Trzecia wizyta - darmowy klucz z wprogramowanim (kupiłem kota z jednym, możę sie zlitowali nad nieszczęsnym ?), naprawdę nie wiem dlaczego.
Na niekorzyść zaskoczyła mnie cena instrukcji w języku polskim - 220  zł, oraz nakrętki do felgi aluminiowej - 87 zł. Szpilka kosztyje 7,60 złotego.