Dział Techniczny > XJ X300, X305, X308 (1994-2003)

Zawieszenie XJR

(1/5) > >>

LUXOREK:
Panowie, sprawa jest.
Jak wiecie zakupiłem xjr który ma zawieszenie pod tytułem "gruz".
Chcę jak najszybiej wymienić kompletne zawieszenie bez zabaw w renowacje, wiązania na druty i inne.
Prosze o info gdzie najkorzystniej zakupie wszystkie części do zawieszenia i gdzie najlepiej takiej wymiany dokonać. Oczywiście poza zawieszeniem zależy mi na tym aby ktoś obejrzał samochód i okreslił co jest do zrobienia no i oczywiście w efekcie to zrobił. Oczywiście po doswiadczeniach z xjc unikam wszelkiej maści jacków, placków i dyletantów.

dzieki i pozdrawiam.

PS. Dajcie znać czy powinienem na jakieś szczególne sprawy zwrócić uwage przy wymianie zawieszenia i generalnie przy małej renowacji xjr.

ja$:
[quote author=LUXOREK - mysle że pomoże Ci jagoholik On w tym temacie jest najlepszy napisz do niego i sie umów z nim :-yipee :-yipee

papatkiole:
Równiez poleca do Krzycha się udać po pomoc wczęściach i nie tylko.

LUXOREK:
dzięki za info. skontaktuje sie z Tą dwójką. nie wiem tylko kto to jest krzychu i pod jakim nickiem tu występuje. Miałem przed ok. rokiem okazje spotkać się z niejakim krissem przy okazji planowanego zakupu xjs - czy mówimy o tej samej osobie?

I oczywiście nie odbierzcie tego jak mówie, że wymieniam całość w kategoriach "król sie bawi, złotem płaci". Złota nie mam tylko złotowki ale oczywiście chce kupić kompletne zawieszenie oryginalne w rozsądnych pieniadxzach.

walec:
koledzy mówią o tej samej osobie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej