Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

to sie dowiedzielismy...

(1/5) > >>

kuba:
   przepraszam za tytul watku ale chwilowo czuje sie "lekko" dotkniety. Ktos mi tu strasznie pojechal po moim Kocie. To jest link do odcinka z nowej serii Top gear. Posluchajcie koledzy od S-Type co on wygaduje o naszym pieknym samochodzie (poczatek nagrania). Proponuje zrzucic sie na bilety do UK i przeprowadzic jakas mala krucjate wsrod niewiernych!

http://pl.youtube.com/watch?v=xmbqC2pME5U

crazy-j:
Juz we wczesniejszych odcinkach Clarkson gadal, ze S-typowi nic nie pomoze (taki brzydki), ze X-type z latami wydaje sie coraz ladniejszy itd.
Prawda jest taka, ze S-type ma styl, a o gustach sie nie dyskutuje. Mozna tez powiedziec: niewazne co mowia, wazne, ze mowia. Ja wybralem S-typa wlasnie dlatego,ze sie wyroznia, bo w morzu japonszczyzny, gdzie kazdy samochod wyglada tak samo, Jaguar sie wyroznia na plus.
A zdanie np. Clarksona o liniach i stylach jest zupelnie bez znaczenia, czy on siebie widzial w lustrze ? powinien napisac:  :-wstyd

zyrcia:
Crazy-j pięknie napisane  :-za ;D

bombki:
o czym my tu w ogóle dyskutujemy, przecież to jest forum miłośników kotów, a nie na odwrotnie

P.S. Kuba masz minusa u mnie minusa za to że wrzucasz takie linki na to forum ;D

kuba:
bombki, ja sie po prostu staram pokazywac postawy ktorych absolutnie NIE popieramy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej