Autor Wątek: Kupiłem X-type'a. Co dalej?  (Przeczytany 53250 razy)

Innowierca

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 26, 2009, 11:37:26 am »
A z BT walczyłem, bo lubię bajery :)

I coś wywalczyłeś? Ja dzisiaj powinienem w końcu odebrać mojego z komisu i też będę maltretował temat. Czy ktoś próbował samemu lub w warsztacie to montować? Może ma ktoś opis jaki jest part number BT i do których kabelków go podłączyć? :)

Poddałem się :) I tak prawie nie rozmawiam przez telefon jadąc autem.

qbaty

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 26, 2009, 11:54:02 am »
I tak prawie nie rozmawiam przez telefon jadąc autem.
I bardzo dobrze ;D  :-za

Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 26, 2009, 12:57:57 pm »
Choina a Ty też w UK? :)

pablo

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 27, 2009, 09:41:20 am »
Dorszes, a ty to ten Dorszes oszolom z Torunia co sie prawie bejcą nie zabil? heh ??

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 27, 2009, 09:51:47 am »
Ja wczoraj odebrałem mojego X-a i na chwilę obecną jestem w nim totalnie zakochany  :-tylko
Auto działa jak szwajcarski zegarek - przyspiesza jak rakieta a hamuje niemalże w miejscu :)
Pełna radość z jazdy  :-A - aż się wysiadać nie chce :)

Pobawiłem się trochę elektryką i funkcjami i tak:
1) Pomimo tego, że na wcześniej wspominanej stronie mój model jest określony jako wersja z BT, to na 100% go nie ma - wniosek jest tylko jeden - ta strona pokazuje tylko czy auto jest BT-Ready :(
2) Mam problemy z zaprogramowaniem przycisków do otwierania garaży - albo mój osiedlowy pilot jest jakiś dziwny, albo coś jest nie tak z systemem - czy ktoś się tym bawił?
3) Coś dziwnego dzieje się z jednym przednim światłem - wygląda to tak jakby na górze oświetlanego przedmiotu była tęcza - światło nie jest idealnie białe - czy jest to efekt złego ustawienia świateł? Ogólnie mam wrażenie jakby światla były za wysoko - jak przed nim jechałem to co chwila mnie nieco oślepiały ...

artleks

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 27, 2009, 11:23:24 am »
odnośnie BT - na stronie pokazuje mi że mój egzemplarz ma  - wpisalem kod - nie działa. Zadzwoniłem do Karlika, podałem numer VIN i powiedzileli mi że nie mam nie tylko modułu, ale i samej instalacji  :-gwizd :-gwizd :-gwizd

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 27, 2009, 11:32:11 am »
Jakiego Karlika? Co to, gdzie to i jak się tam dodzwonić? :)

artleks

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 27, 2009, 11:34:42 am »
Karlik Autoryzowany Dealer Jaguara tel. 0618737979
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 11:49:56 am wysłana przez ROCCO25,5 »

Innowierca

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 27, 2009, 11:40:46 am »
Ja wczoraj odebrałem mojego X-a i na chwilę obecną jestem w nim totalnie zakochany  :-tylko
Auto działa jak szwajcarski zegarek - przyspiesza jak rakieta a hamuje niemalże w miejscu :)
Pełna radość z jazdy  :-A - aż się wysiadać nie chce :)

Pobawiłem się trochę elektryką i funkcjami i tak:
1) Pomimo tego, że na wcześniej wspominanej stronie mój model jest określony jako wersja z BT, to na 100% go nie ma - wniosek jest tylko jeden - ta strona pokazuje tylko czy auto jest BT-Ready :(
2) Mam problemy z zaprogramowaniem przycisków do otwierania garaży - albo mój osiedlowy pilot jest jakiś dziwny, albo coś jest nie tak z systemem - czy ktoś się tym bawił?
3) Coś dziwnego dzieje się z jednym przednim światłem - wygląda to tak jakby na górze oświetlanego przedmiotu była tęcza - światło nie jest idealnie białe - czy jest to efekt złego ustawienia świateł? Ogólnie mam wrażenie jakby światla były za wysoko - jak przed nim jechałem to co chwila mnie nieco oślepiały ...
Bo to xenon na soczewce. On zawsze będzie zostawiał tęczę. A oślepianie to też normalna rzecz w soczewce, bo ma bardzo wyraźną linię odcinającą strumień światła. Wszystko jest OK :-za
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 11:45:16 am wysłana przez qbaty »

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 27, 2009, 11:59:18 am »
[Bo to xenon na soczewce. On zawsze będzie zostawiał tęczę. A oślepianie to też normalna rzecz w soczewce, bo ma bardzo wyraźną linię odcinającą strumień światła. Wszystko jest OK :-za

Xenon powiadasz ... hmmm ... jak dla mnie to trochę "za żółty" ten xenon  ... poza tym xenony zawsze kojarzyły mi się z mocno biało-niebieskim światłem.
Odnośnie BT - zadzwoniłem do tego Karlika i wprawdzie mam wyprowadzone przewody pod instalację, ALE koszt modułu to 2800 +  900 za jakiś przewód + 500 za instalację  :o :o :o Teraz już wiem dlaczego Jagi są drogie ;) Pewnie gdybym kupował nowego za 200K PLN, to taki koszt już by mnie nie powalił, ale zakup tego do używanego za  taką cenę, to masakra.
Czy ma ktoś jakieś tańsze części? :)

artleks

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 27, 2009, 12:01:44 pm »
to teraz pewnie muszą miec ubaw - że wszyscy sprawdzają BT  :-yipee :-yipee :-yipee :-yipee :-yipee

jag-max

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 27, 2009, 14:02:54 pm »
A powiedzcie mi odnośnie Bluetootha taką rzecz: gdzie jest przycisk  SEND/END ICON   






Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 27, 2009, 14:03:04 pm »
Dorszes, a ty to ten Dorszes oszolom z Torunia co sie prawie bejcą nie zabil? heh ??


Paweł...a Ty to nie ten, z którym piłem hektolitry vódki na Sylwestra u Rosi??  :-super

Ale nie o tym.
Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz.
Napisałeś coś co bardzo mnie poruszyło  :-zly :-zly :-zly a chyba gówno wiedząc o zaistniałej sytuacji i tu pragnę przeprosić za  :-off ale chcę napisać to tu gwoli wyjaśnienia dla wszystkich.

Czy ja prawie zabiłem się bejcą...?
Nie! Prawie zginąłem w wypadku nie z mojej winy i mam na to kilka wyroków sądowych.
Więc nim napiszesz cokolwiek przemyśl to dwa razy, bowiem byłem jedynym który wyszedł z tego wypadku z życiem.
Jeśli kogoś interesuje co się stało mogę to opisać w dziale off topic.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za poruszenie innego tematu.

pablo

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 27, 2009, 14:09:20 pm »
Dorszes, a ty to ten Dorszes oszolom z Torunia co sie prawie bejcą nie zabil? heh ??


Paweł...a Ty to nie ten, z którym piłem hektolitry vódki na Sylwestra u Rosi??  :-super

Ale nie o tym.
Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz.
Napisałeś coś co bardzo mnie poruszyło  :-zly :-zly :-zly a chyba gówno wiedząc o zaistniałej sytuacji i tu pragnę przeprosić za  :-off ale chcę napisać to tu gwoli wyjaśnienia dla wszystkich.

Czy ja prawie zabiłem się bejcą...?
Nie! Prawie zginąłem w wypadku nie z mojej winy i mam na to kilka wyroków sądowych.
Więc nim napiszesz cokolwiek przemyśl to dwa razy, bowiem byłem jedynym który wyszedł z tego wypadku z życiem.
Jeśli kogoś interesuje co się stało mogę to opisać w dziale off topic.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za poruszenie innego tematu.

...
ok, chodzilo mi o to ze z bejcy na jaga sie przesiadles, ale ok wyklad o kolizji niezly , wiecej ci zawracal glowy nie bede
pozdrawiam :)

Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 27, 2009, 14:10:49 pm »
Spoko, może po prostu odebrałem to inaczej niżeli Ty chciałeś przekazać..  :-tylko