Autor Wątek: Kupiłem X-type'a. Co dalej?  (Przeczytany 53246 razy)

Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 25, 2009, 18:13:21 pm »
Na forum chodzą plotki, że jedynym słusznym wyborem jest X-Type z dwu litrowym silnikiem wysokoprężnym i to do tego w kombi... a Ty co zakupiłeś?

BTW... moja żona...
oszalała... znudziła jej się Panda i teraz ogląda się za iskami :/

artleks

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 25, 2009, 19:16:09 pm »
to przeskok chce zrobic...................................................................duzy  :-gwizd

Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 25, 2009, 19:33:09 pm »
z przedniego napędu na przedni....?  :-gwizd :-gwizd :-gwizd

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 25, 2009, 20:19:33 pm »
KRISS - a co to jest DDW?
Mój model to 3.0 V6 - dokładnie ten egzemplarz - http://autoauto.pl/show_car.php5?id=391&place_id=1&search=&section=&make_id=42&model_id=&price_between=&advanced=y&sort=&sort_type=&price_from=30000&price_to=70000
Co o nim sądzicie? Live wygląda rewelacyjnie aż  :-A się chce :-)

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 26, 2009, 10:02:36 am »
Właśnie dzwoniłem do Centrum Dystrybucyjnego JLR i miła Pani powiedziała mi, że nie sprawdzi ani nie poda informacji o samochodzie ponieważ nie jestem jego wlaścicielem, a tylko im udzielane są informacje o samochodzie - ale kicha  :-thumpdown :-thumpdown chronią tak naprawdę nierzetelnych sprzedawców  :-nuts I znowu moje kiepskie zdanie o lokalnych importerach się potwierdza :(

Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 26, 2009, 10:13:33 am »
to jest jakieś chore ...  :-nuts :-nuts :-nuts żeby dowiedzieć się czegokolwiek o aucie, które chcę się kupić to trzeba najpierw je kupić, żeby się wiedzieć..

qbaty

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 26, 2009, 10:16:11 am »
Nie wiem, czy po zakupie chciałbym się dowiadywać czegoś o aucie   :-gwizd
Np. informacji w stylu, że ostatni przegląd w ASO miał miejsce 2 lata temu przy przebiegu 170tyś km, podczas gdy auto pokazuje teraz 90tyś  :-gwizd
Chyba w takim wypadku lepiej żyć w błogiej nieświadomości  ;D

Dorsze¶

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 26, 2009, 10:18:51 am »
Przy czym trzeba dodać, że auto które kupiłeś na pewno nie było używane przez mężczyznę a i w życiu nie palone.
Świadczyć może o tym chociażby popiół pod fotelem.
Na 150% będziesz drugim właścicielem ... ale w Polsce..
Ah taką listę można wy wydłużać i wydłużać

pablo

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 26, 2009, 10:29:18 am »
Udalo sie wam w xsie podlaczyc tel? bo widze ze walka byla :), ja tez wielokrtonie probowalem  i bez rezultatu :(

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 26, 2009, 10:34:13 am »
Jest w sytuacji o tyle komfortowej, że:
1) Potwierdziłem przebieg na podstawie Carfax'u - nie sądzę, żeby w PL ktoś zrobił więcej niż kilka tyś km.
2) Wiem, że miał stłuczkę i mam zdjęcia jak wyglądał w momencie sprowadzenia
Tylko martwię się o to wyposażenie - dzwoniłem dzisiaj do Jaguar UK i na podstawie 6 ostatnich cyfr VIN powiedziano mi tylko co było w nim w momencie wyjazdu z fabryki, ale nie mają informacji co było dołożone np. przez lokalnego dealera :( Więc np wiem, że miał on instalację przygotowaną pod bluetooth i Jaguar Voice, ale nie mam informacji czy zostało to ostatecznie zamontowane :(
Szkoda, że dowiedziałem się o tym tak późno - wysłałem już maila do USA, ale odpowiedź w najlepszym wypadku otrzymam w momencie jak będę odbierał samochód :(

qbaty

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 26, 2009, 10:40:05 am »
I dlatego nie stresuj się już więcej i zostaw ten temat. Po prostu ciesz się nową zabawką :-super
Mniej wiesz - dłużej żyjesz  ;D

Innowierca

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 26, 2009, 10:55:33 am »
Pewnie że tak. Moje auto jest sprowadzone z Włoch (a najpierw facet mówił o Francji i że to 2005r :D) i ma 61tys przebiegu niesprawdzanego, ale po całym aucie widać, że nie ma więcej. Nie mam zamiaru go gdziekolwiek sprawdzać, bo jeździ pięknie, silnik jest cichutki prawie jak u benzyniaka (cały czas mam porównanie z jednostką 2.5tdi VW więc proszę się ze mnie nie śmiać że tak mi się wydaje  :-V), środek nie ma śladu zużycia itd. A z BT walczyłem, bo lubię bajery :)

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.283
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 26, 2009, 11:22:30 am »
Dlaczego nie udzialają takich informacji? Przyjmijmy hipotetyczną sytuację,: za 1000 GBP kupujemy kwity z blachami od X-Type'a rocznik 2005, zielony, z jasnym wnętrzem i motorkiem 3 litrowym. Szukamy teraz okazji na tani zakup podobnej sztuki. Idziemy do miejscowego złodziejaszka, co prawda debila ale tani i zlecam mu poszukanie takiej sztuki. Myslisz, że każdy złodziej zna się na Jagu? Na wersjach wyposażeniowych i silnikach? Nie. Ale po co ma się znać jak na każdym aucie ma nr VIN. Idzie sobie do JLR i prosi o sprawdzenie auta. Jeśli wszystko pasuje do poszukiwanego modelu to masz pecha bo akurat szukamy identycznej sztuki jak twoja ;D. Mam nadzieje że zrozumiałeś (zrozumieliście) dlaczego ASO nie chce podawać szczegółów o aucie, a tym bardziej przez telefon. ...panowie. Chcesz sprawdzić auto po VINie jedziesz z właścicielem do ASO i to ON jako właściciel wyraża zgode na udostępnienie danych.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 14:03:58 pm wysłana przez ROCCO25,5 »
Jest XE MY20, XJ6 1995
By³ X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

Rob_W

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 26, 2009, 11:24:19 am »
A z BT walczyłem, bo lubię bajery :)

I coś wywalczyłeś? Ja dzisiaj powinienem w końcu odebrać mojego z komisu i też będę maltretował temat. Czy ktoś próbował samemu lub w warsztacie to montować? Może ma ktoś opis jaki jest part number BT i do których kabelków go podłączyć? :)

qbaty

  • Gość
Odp: Kupiłem X-type'a. Co dalej?
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 26, 2009, 11:31:53 am »
Choina - nie spodziewałem się tego po Tobie  :-gwizd :-hehe
A tak na poważnie to sporo w tym racji  :-super