Autor Wątek: valtek  (Przeczytany 8450 razy)

Offline Feler

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 230
Odp: valtek
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2009, 12:16:31 pm »
skoro niemoge sie doprosić o likwidacje mego konta to zrobie wszystko by w inny sposob nie byc tutaj -kazdy sposob jest dobry byle okazał sie skuteczny
To może ogłoś referendum - kto jest za, kto przeciw, a kto sie wstrzymał bo szkoda mu czasu na tekie głupoty... Podobnie jak Yoohas, nie rozumiem o co w tym wszystkich chodzi, czuję natomiast coraz większe... obrzydzenie... :-thumpdown
Najgorsze są skrajności...
XJ40 - Sovereign'87 - był :(, X308 - Daimler Long'99 - jest :)

optre

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 09, 2009, 23:30:07 pm »
skoro niemoge sie doprosić o likwidacje mego konta to zrobie wszystko by w inny sposob nie byc tutaj -kazdy sposob jest dobry byle okazał sie skuteczny

Najprostrzy sposob aby nie być tutaj to nie logowanie się. Myślałem że jesteś spoko, ceniłem Cię jako człowieka, który ma pasje, ale  wyglada na to że byłem w błędzie. Po Twoim zachowaniu odnoszę wrażenie że zalezy Ci wyłącznie na tym żeby skupiać na sobie uwagę i żeby każdy Cię podziwiał, kiedyś tak było, ale to Ty się zmieniłeś a nie my.
Mam nadzieje że mimo wszystko pozostaniesz z nami na forum i że będziesz się z nami spotykał na zlotach.
A jesli ktoś Cię uraził to umów się z nim na parę głębszych (ja z checią postawie) i mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni.

aawgab

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 10, 2009, 02:02:36 am »
Witam. Ja z wlasnych doswiadczen o valtekach moge powiedziec ze nie nadaja sie do aut z wtryskiem benzyny renix. do tego w moim xj 40 3.6 z 89r jest tak zwany fulgrup charakteryzuje sie on bardzo krotkimi czasami otwarcia wtryskiwaczy benzyny. Wtryski valtek sa za wolne i maja za mala wydajnosc do jaga, ja mialem zamontowane valteki w swoim Jagu i szybko je zastapilem wtryskami matrix. sa one drogie ale warte swej ceny. Magic jet sa owiele tansze a dorownuja szybkoscia wtryskom matrix. Jak masz montowac instalacje to stag 300plus. magic jet. reduktor ja mam KME Gold podobno do 350 km. i koniecznie gaz z butli puszczony rurka fi 8 nie fi 6. Magic jet jest tylko o 100 zl drozszy od valteka. reduktory sa w podobnych cenach. a co do staga to 300 a 300plus roznica w cenie jest niewielka. z tym ze 300plus ma w ustawieniach renix i fulgrup. Wiec nie popelnij tego bledu co ja i nie daj sobie zalozyc sandardowego zestawu jaki montuja w normalnych autach BO TO NIE JEZDZI. Szkoda nerwow i czasu.

propagator

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 10, 2009, 02:36:33 am »
skoro niemoge sie doprosić o likwidacje mego konta to zrobie wszystko by w inny sposob nie byc tutaj -kazdy sposob jest dobry byle okazał sie skuteczny

Najprostrzy sposob aby nie być tutaj to nie logowanie się. Myślałem że jesteś spoko, ceniłem Cię jako człowieka, który ma pasje, ale  wyglada na to że byłem w błędzie. Po Twoim zachowaniu odnoszę wrażenie że zalezy Ci wyłącznie na tym żeby skupiać na sobie uwagę i żeby każdy Cię podziwiał, kiedyś tak było, ale to Ty się zmieniłeś a nie my.
Mam nadzieje że mimo wszystko pozostaniesz z nami na forum i że będziesz się z nami spotykał na zlotach.
A jesli ktoś Cię uraził to umów się z nim na parę głębszych (ja z checią postawie) i mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni.


Wiesz co, Radzio..? Nie mialem okazji Cie poznac, ale o przeczytaniu Twoich dywagacji juz wiem, ze jakos to przezyje... Zastanawiam sie: kogo nazywasz biedota na tym forum..? Bo rozumiem, ze Ty ze szlachty jestes...  :-nuts Optre chyba ma racje - kiedys pewnie byles w centrum uwagi, a teraz sa inni gwiazdorzy i ciezko Ci z tym. Po co ten szum? Nie pasi Ci klimat, nie loguj sie i nie czytaj postow "biedoty i pospolstwa" - proste, jak budowa cepa.  :-za A moze powinnismy  :-K blagac, abys zostal? Wiesz, pare lat temu uslyszalem bardzo madre zdanie - mysle, ze poniekad tyczy i Ciebie... "
Jesli myslisz, ze jestes kims, juz nigdy nikim nie bedziesz." :-V A zawsze najlatwiej jest "pojechac po rajtuzach" tym, co wiedza mniej niz szlachta... I jak to zwykl mawiac Adam Nowak z Raz, Dwa, Trzy: dziekuje za uwage.  :-tylko


p.s. I mam cicha nadzieje, ze tym razem ten post nie zostanie usuniety - to moja prywatna opinia, a mamy demokracje...  :-gwizd
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 02:40:17 am wysłana przez propagator »

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: valtek
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 10, 2009, 07:38:37 am »
skoro niemoge sie doprosić o likwidacje mego konta to zrobie wszystko by w inny sposob nie byc tutaj -kazdy sposob jest dobry byle okazał sie skuteczny

Najprostrzy sposob aby nie być tutaj to nie logowanie się. Myślałem że jesteś spoko, ceniłem Cię jako człowieka, który ma pasje, ale  wyglada na to że byłem w błędzie. Po Twoim zachowaniu odnoszę wrażenie że zalezy Ci wyłącznie na tym żeby skupiać na sobie uwagę i żeby każdy Cię podziwiał, kiedyś tak było, ale to Ty się zmieniłeś a nie my.
Mam nadzieje że mimo wszystko pozostaniesz z nami na forum i że będziesz się z nami spotykał na zlotach.
A jesli ktoś Cię uraził to umów się z nim na parę głębszych (ja z checią postawie) i mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni.


Wiesz co, Radzio..? Nie mialem okazji Cie poznac, ale o przeczytaniu Twoich dywagacji juz wiem, ze jakos to przezyje... Zastanawiam sie: kogo nazywasz biedota na tym forum..? Bo rozumiem, ze Ty ze szlachty jestes...  :-nuts Optre chyba ma racje - kiedys pewnie byles w centrum uwagi, a teraz sa inni gwiazdorzy i ciezko Ci z tym. Po co ten szum? Nie pasi Ci klimat, nie loguj sie i nie czytaj postow "biedoty i pospolstwa" - proste, jak budowa cepa.  :-za A moze powinnismy  :-K blagac, abys zostal? Wiesz, pare lat temu uslyszalem bardzo madre zdanie - mysle, ze poniekad tyczy i Ciebie... "
Jesli myslisz, ze jestes kims, juz nigdy nikim nie bedziesz." :-V A zawsze najlatwiej jest "pojechac po rajtuzach" tym, co wiedza mniej niz szlachta... I jak to zwykl mawiac Adam Nowak z Raz, Dwa, Trzy: dziekuje za uwage.  :-tylko


p.s. I mam cicha nadzieje, ze tym razem ten post nie zostanie usuniety - to moja prywatna opinia, a mamy demokracje...  :-gwizd

Właśnie i 1-szą poprawkę do konstytucji... a nie... to nie my... :(
Dobra.... ponieważ Radzio nakręcił atmosferę ja mimo wszystko  Radzia zachęcam do logowania i podnoszenia ciśnienia  bo:
- jest wesoło :)
- jest po Polsku ( jak w parlamencie )
- wraca II RP z jawnym podziałem kto Pan, kto Biedota - i o dziwo jawne deklaracje
- i moderator się nie nudzi...
- po za tym widać, że marka wywołuje emocje, więc cel sir Lyonsa został osiągnięty :D
- szkodzi sobie tylko Radzio...  im więcej takich postów tym bardziej będą uważać Cię za kosmitę...
- nie jest to co pisze do końca pozbawione sensu. Tak obserwuję nie wyobrażalną wręcz ilość druciarstwa w obrębie tej marki, prowizorek, patentów, byle taniej itd itd.
A tak wracając do tematu... nic się z tego nie dowiedziałem, czy są ok czy nie.

aawgab

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 10, 2009, 13:31:18 pm »
Ja tylko opisalem swoje doswiadczenia z gazem w kocie. Wedlug mnie oszczednosc 100zl na wtryskach nie ma sensu. Valteki sa bardzo awaryjne i malo precyzyjne, robisz kalibracje robisz 50 km i jest tak jak przed. Radzio ma racje sam kiedys do niego dzwonilem i wytlumaczyl mi co jest grane  :-thank dzieki za porade. A ty kolego Peres  poprostu poczytaj na jakims forum gazowym o valtekach i magic jetach wtedy bedziesz mial obraz sytuacji. 

naughtycat23

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 10, 2009, 14:35:52 pm »
A może trzeba porzucić problem zagazowania Jagura i NIE GAZOWAĆ TYCH SAMOCHODÓW!!!!!?????? Dyskusja jest jak najbardziej wskazana gdy cokolwiek wnosi w temacie a niedlugo może się zrobić bardzio nie przyjemnie. Biedota ?????? TO stwierdzenie jest szczerze żałosne i zupełnie niepotrzebne. Może czas stworzyć "ring" do słownych przepychanek aby niektóre osoby miały szanse na bezpośrednia konfrontacje słowną ????? Radzio nie wiem czy to dobrze że twoje posty uraziły kogokolwiek ale chyba nie poto jest to forum i Ty tutaj Jesteś????

Bo łączy nas pasja - pytanie do czego wykłócania się z byle powodu ?????   :-thumpdown

Luqasek

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 10, 2009, 16:59:08 pm »
Ja czytając ten wątek pomyślałem, że powinna być osobna kategoria na forum, na stronie głównej pod tytułem: "Porady dla tych co chcą gazować kota" i tam każdy będzie mógł się spytać, czy takie wtryski czy siakie, jaki reduktor i czy warto i zadać każde poruszane już wcześniej pytanie kolejnych 40 raz, kto będzie chciał udzielać rad dla osób gazujących, będzie sobie wchodził do tego działu i psuł nerwy. A kto lubi spokój i ciszę w swoim Jaguarze, będzie to miejsce omijał szerokim łukiem, forum będzie spełniało swoją funkcję, a wszyscy będą zadowoleni  ;D

propagator

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 10, 2009, 17:08:41 pm »
Naughtycat23 - popieram  :-za

Luqasek -  :-za  Osobny dzial rozwiazalby "problema" - moze mniej byloby glupich pytan, stresow stalych bywalcow, powtarzania tego, co dla wlascicieli "zagazowanych" jest oczywiste i jasne...  :-za

A prywatnie twierdze, ze kotow gazowac nie nalezy - w UK od razu RSPCA zrobiloby afere!  :-hehe :-hehe :-hehe

(RSPCA - organizacja zajmujaca sie prawami zwierzat w UK)  :-V ;D

macho

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 10, 2009, 20:27:36 pm »
Załóżmy, że jestem nowy i pytam po raz kolejny o gaz ;)
1. Nie masz ochoty, nie odpowiadaj - to nie jest twoim obowiązkiem
2. Chcesz odpowiedzieć, ale nie chce ci się pisać któryś raz z kolei tego samego - podaj link do miejsca, gdzie już była taka   rozmowa (nikt z "nowych" nie czyta najpierw całego forum, a później zadaje pytanie)
3. Znasz temat, chcesz odpowiedzieć i chce ci się powtarzać to któryś raz z kolei - proszę bardzo, nikt nie broni

Czy to takie trudne? Trzeba  od razu obrażać się nawzajem ?????? ?????? ??????

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: valtek
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 10, 2009, 22:17:51 pm »
to ja proponuję założyć dział rzeźnia w którym będziemy się wyzywać... :D i każdy nowy , czy stary będzie mógł tam wejść i zwyzywać każdego stałego bywalca, bądź też nowego, cywila i mundurowego :D . Każdy będzie mógł powiedzieć, że przedmówca jest debilem i się nie zna na dowolny temat, na forum, tak żeby wszyscy inni mogli patrzeć i stawać po stronie wyzywającego, bądź też wyzywanego...
Bowiem...
"MOJA JEST TYLKO RACJA... I TO ŚWIĘTA RACJA... BO NAWET JEŻELI TWOJA RACJA, TO MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA, BO WŁAŚNIE MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA!! "

Whisnia

  • Gość
Odp: valtek
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 10, 2009, 23:22:50 pm »
Panowie trzeba się wyluzować... 8)