Autor Wątek: kopci na czarno ponizej 2000 obr  (Przeczytany 10872 razy)

blackyR

  • Gość
Odp: kopci na czarno ponizej 2000 obr
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2009, 19:19:28 pm »
Proponuje spotkać się same  X type 2.0 D i dać w palnik  zobaczymy kogo kopci najbardziej  :-super

No i jakieś jury trzeba zwołać ,,, za najbardziej kopcącego jaga -nagroda hehe :-hehe
 

darcol

  • Gość
Odp: kopci na czarno ponizej 2000 obr
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2009, 23:12:29 pm »
jezezli chodzi o uszkodzenie wtryskow to tak jak napisales - watpliwe.
Przy uszkodzeniu wtryskow naogol zaczyna sie od "migotania" swiec zarowych, auto czesto przechodzi w tzw. tryb awaryjny.
U mnie byly podobne objawy - wymienilem przeplywomierz - troche lepiej,
                                              - wyczyscilem EGR - przestal kopcic.
Jednak x-typy diesle maja to do siebie ze EGR musialbys czyscic raz w roku(zalezy ile jezdzisz)
Odkad odlaczylem podcisnienie sterujace zaworem EGR mam spokuj z kopceniem.
acha i jeszcze kwestia paliwa - jak wlejesz jakies badziewie to tez bedzie kopcil. Pozdro.

tajger82

  • Gość
Odp: kopci na czarno ponizej 2000 obr
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2009, 13:39:15 pm »
dzieki darcol mam nadzieje ze masz racje sprobuje zrobic tak jak napisales mam nadzieje ze ezultaty beda podobne  :-thank

cobi

  • Gość
Odp: kopci na czarno ponizej 2000 obr
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2011, 16:16:20 pm »
Zeby nie zakłądac nowego wątku napiszę tu.
Czasem mi się wydaje że auto przymula a czasem jedzie dynamicznie-wydaje mi się że tak powinno własnie jechać.
Kopci jak każdy inny.
Raz na postoju nie mogłem wkręcic powyżej 2,800 obr-ktoś napisał że takie zabezpieczenie a dziś zakręciłemnormaln ie do końca.
Gdzie ten durny egr? Gdzie ta rura? Co odłączyć?

Offline koczis

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
Odp: kopci na czarno ponizej 2000 obr
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2011, 20:17:51 pm »
Jeszcze powiem słówko o tym zabezpieczeniu, że niby na luzie nie da się wkręcić na obroty, około 2800. Sprawdziłem i można kręcić ile fabryka dała (bez wchodzenia na czerwone pole), nie ma żadnego ograniczenia. pozdrawiam.

cobi

  • Gość
Odp: kopci na czarno ponizej 2000 obr
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2011, 21:35:38 pm »
Hmmmmmmm. Dziwne bo mi też teraz normalnie kręci i jakby się odmulił bo ciągnie normalnie. W porównaniu do tego co było jest o niebo lepiej a nic nie zrobiłem. Dziwna sprawa.