Autor Wątek: koniec działu XJ  (Przeczytany 4875 razy)

Jacoll

  • Gość
koniec działu XJ
« dnia: Listopad 04, 2009, 09:43:01 am »
Proponuję zlikwidować dział XJ skoro od dwóch tygodni nikt nie miał żadnego pytania, żadnej kwestii :-gwizd :-gwizd :-gwizd

Czy już nikt nie jeździ serią III, czy nikt nic nie naprawia, poprawia? Czyżby jedna decyja o sprzedaży kotka (Qubaty) uśpiła całe forum?


Wake up!!!  :-cry

qbaty

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2009, 09:46:27 am »
Są to tak niezawodne samochody, że nikt nie ma pytań  ;D

naughtycat23

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2009, 10:11:22 am »
Jacoll co to za propozycja ???? Ja jeżdze seria III i zupełnie się nie zgadzam na to aby ten dział był usunięty  :-zly Duzo zostalo powiedziane na temat serii III a to nie jest tak popularny model jak X-TYPE czy X300 wiec nie ma sie czemu specjalnie dziwić  :-V

adams

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2009, 23:09:18 pm »
Witam!
Moj juz stoi w pracowni i czeka do wiosny, chyba ze piatkowy spocik sekcji warszawskiej ;D ;D ;D
A przy okazji nie dziala mi sygnal dzwiekowy. Na krotko jest Ok. Moze wiecie jak sie dostac do przycisku na kierownicy, tyle ze u mnie jest kierownica momo.
poz adams

naughtycat23

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2009, 10:10:17 am »
Przy seryjnej kireownicy odkreca sie poduszke mocowana dwoma srubami z tylu i mozna smialo dostac sie do przycisku klasksonu nie wiem jak z Ta twoja kiera ale mysle ze to nie az taki problem  :-V

aron

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2009, 14:08:40 pm »
 :-zlyNo ta ja własnie dołączyłem z moim Db Sixem, tylna belka sie rozbiera, że o przedniej nie wspomnę.... a tu takie pomysły :-wstyd. Prima aprilis bedzie za pół roku.
Pozdrawiam miłosników Kotów XJów :)

adams

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2009, 19:42:20 pm »
Witam!
Tez mam zamiar odpiac tylne i przednie zawieszenie, w celu odrestaurowania, tak zeby wygladalo jak z fabryki. Po nowym roku sie przymierze zeby zdazyc przed wiosna. Jak masz jakies zdjecia z demontazu to chetnie zobacze.
 Dzeki za info o klaksonie.
poz adams

naughtycat23

  • Gość
Odp: koniec działu XJ
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2009, 08:52:31 am »
Oj Panowie ja również przymierzam się do zrobienia zawiasów przód tył plus jeszcze kwestie układu hamulcowego tyleże chce to zrobić kompleksowo i a jednym zamachem jak najwięcej części wymienić także jeśłi uda się zebrać środki i skompletować części w niedługim czasie chetnie podziele się spostrzeżeniam i uwagami  :-V