Autor Wątek: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?  (Przeczytany 7461 razy)

jaguarofan

  • Gość
deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« dnia: Luty 21, 2008, 23:23:13 pm »
witam - ile moglaby kosztowac wymiana (bo chyba sie tego nie da naprawic) deski rozdzielczej w Jagu XJ40 z 88r - chodzi mi o te czesc pokryta tym plastikiem, w wielu egzemplarzach widzialem popekane wiec dlatego pytam...

to samo tyczy sie elementow w drzwiach ktore na podszybiu lubia pekac...

pzdr zaciekawiony

Arkadiusz

Peterson

  • Gość
Odp: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2008, 09:47:19 am »
Spróbuj na  www.autotapicerki.pl -  maja w ofercie nawet zmianę kształtów kokpitów.
Skoro mogą modyfikować kształt to coś wymyślą.

Batman

  • Gość
Odp: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2008, 11:02:56 am »
albo podzwoń do ludzi którzy mają xj40 na części.

Grooby78

  • Gość
Odp: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2008, 22:44:56 pm »
Witam.

Ja mam całego XJ40 z 88r. na części. Ale niestety deska też jest pęknieta. Natomiast boczki mam całe. Aktualnie rozbieram tego XJ'a więc jak coś to boczki by były.

Pozdrawiam.

Grooby78

  • Gość
Odp: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2008, 17:36:14 pm »
Mała poprawka do wcześniejszej wypowiedzi. Mam całą deskę rozdzielczą. Nie jest popękana ani powyginana. Jak coś to sprzedam ją tanio.

poliarny

  • Gość
Odp: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2008, 12:55:39 pm »
Jak zdjąć te drewienka ??.Mam problem ze ściągnięciem centralnego drewienka od nawiewu ten po środku, oraz od schowka. :-A

scare

  • Gość
Odp: deska rozdzielcza + boki - regeneracja? wymiana? naprawa?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2008, 15:14:16 pm »
Jak zdjąć te drewienka ??.Mam problem ze ściągnięciem centralnego drewienka od nawiewu ten po środku, oraz od schowka. :-A

od schowka zdejmiesz odkręcając 4 śrubeczki (na krzyżakowy śrubokręt )od wewnątrz schowka, a następnie jeśli dobrze pamiętam 7 śrubek bezpośrednio drewno trzymających

drewno od nawiewu musisz delikatnie podważyć, najlepiej od wewnętrznej krawędzi - czyli od stwony kratek nawiewu

pozdrawiam