Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Inne spotkania i wyjazdy forumowiczów

Napotkani w trasie...

<< < (117/121) > >>

Demo:
Zapewne jak zwykle to nikt z forum ale mimo wszystko pozdrawiam kierowce xj40 w wersji Daimler z ktorym sie mijalem moim kotkiem w Zlotym Potoku a akurat nie zdazylem go pozdrowic na drodze :)

Jestemoryginalna:
A ja pozdrawiam ludzia od jaguara na blachach SR (kolor ciemnozielony, o ile mnie wzrok nie mylił), ktory sobie dziś (16 sierpnia) około 16:20 pomykał autostradą a4 kierunek Rybnik. Przez chwilę Ci siedziałam na ogonie, jak zjechalismy z autostrady to Ty jakiś czas byłeś/aś za mną. Ja prowadziłam karetkę. I specjalnie jechałam za Tobą, żeby się pogapic na samochód :D

Demo:
Dnia 30.08 widziany w Radomsku na obwodnicy na rondzie Jag x300 lub x308 na rej SC, ktos cos ? :)

szymek:
Spotkany, dzisiaj w Poznaniu, przy ul.Jasielskiej ...szczęka jeszcze mi nie powróciła, do optymalnego położenia ;-)

wojtek03:
Daruj poprawkę , ale jako żem doktor to żeby być precyzyjnym problem dotyczył żuchwy. Szczęka jest na stałe:-) Ale poz atym to masz rację. Moja wątroba się ze zwykłej ludziej zazdrości zlasowała oglądając zdjęcie:-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej