Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Inne spotkania i wyjazdy forumowiczów

Napotkani w trasie...

<< < (115/121) > >>

Niunia:
A ja dzisiaj spotkalem prawdziwego Murzynka z Zairu w x-typie na belgijskich blachach.
Murzynek - pewnikiem jakis dyplomata zatrzymal sie na poboczu w celu oddania moczu.
Ma X-typa chudego A.D. 2005 z przebiegiem 180 k kms - bez zadnych problemow.
Kot jego ma dziwny kolor - jakis taki lawendowo-szary rozmyty - pierwszy raz sie z takim spotkalem.

Po krotkiej wymianie opinii na temat naszych kotow rozstalismy sie w przyjacielskiej atmosferze. 

Maciejcat:
Niunia Podrywałeś murzynka Bambo co czarną ma buzę co na to Elunia powie?

maron:
Kot jego ma dziwny kolor - jakis taki lawendowo-szary rozmyty ,no ja bym się nie dziwił,właściciel ma inny sposób widzenia kolorów. ::)

Pawel_M:
Dzisiaj w Lublinie na ul. Sławinkowskiej w godzinach popołudniowych mijałem się z granatowym s-type

Demo:
Pozdrowienia dla srebrnego x350 widzianego okolo 13:30 dnia 03.03.17r na trasie, jadacego w strone Czestochowy oraz dzisiaj dnia 04.03.17r o godzinie 15 x300 stojacego w zajezdni Jurajska przy trasie w Czestochowie oraz srebrnego x typa na zagranicznych blachach w samej Czestochowie na ulicy św Rocha okolo 15:20

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej