Autor Wątek: monroe  (Przeczytany 2665 razy)

marcin77

  • Gość
monroe
« dnia: Sierpień 09, 2009, 14:25:35 pm »
Witam co sadzicie o amortyzatorach monroe seria reflex do x300 3,2l znalazlem takie nowe w dobrej cenie

Luqasek

  • Gość
Odp: monroe
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2009, 16:20:15 pm »
na amorach nie można zbytnio oszczędzać, sam się o tym przekonałem. No bo jak oceniacie amorki które w aucie wytrzymały zaledwie dwa tygodnie po czym wylał się z nich olej  ;D  Najlepiej wspominam amory Bilstein (tak się chyba to pisze) i zdaje się że właśnie takie fabrycznie montowane były w tym modelu, ale z tym mogę się akurat mylić.  :-tylko

marcin77

  • Gość
Odp: monroe
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2009, 19:08:25 pm »
seria refleks amorki gazowe to niby wyzsza pulka  i daja 3 lata gwarancji a cenowo to 347 zl a zawsze to nowe

Luqasek

  • Gość
Odp: monroe
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:21:27 am »
3 lata szybko miną i co potem? a nawet na gwarancji jak się coś popsuje to mogą napisać tak jak mi, że to moja wina bo pewnie najechałem kołem na dużą dziurę i dlatego się popsuły (niewłaściwe użytkowanie  ;D ) amory!! !! !! więc gwarancja gwarancją a w praktyce to zawsze trochę inaczej się okazuję

Offline zgredmaly

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: monroe
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2009, 22:04:50 pm »
Mam założone takie amortyzatory i nie narzekam. Każda firma niechętnie uznaje gwarancje nie tylko monroe dużo zależy od tego gdzie się je kupi.
Podejście sklepu do tematu  to podstawa jak zależy mu na kliencie to przepchnie i gwarancje. Najlepiej taki temat załatwić przez warsztat który zaopatruje się w danym źródle na co dzień.  Ja za te amory zapłaciłem 640zł kpl.