Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Jakie felgi do XJ40??

<< < (9/13) > >>

maluszek:
czyz byscie sie ze mnie smieli ?? hmmm ?? teraz moim zdaniem nie ma co prawic o tym bo wszystko sie okaze jak juz bedzie i beda efekty i zdjecia i lakier i wszystko. teraz mam tylko pare czesci ktore juz czekaja na zalorzenie. a w poniedzialek bedzie juz wymiana sanek :)

Robson:
Musisz się przyzwyczaić, tu nikt nikogo nie wyśmiewa, tu wszyscy żartują i czują się rodziną  :-V

jannaf:
Nie obrażaj się  ;) za te drobne uszczypliwości, ale na tym forum nie brakuje tzw. purystów jaguarowych, którzy krzywo  :-X patrzą na wszelkie modyfikacje. Oczywiście każdy może zrobić co zechce ze swoim autem, a o gustach też możemy przecież podyskutować  :-\ . Własnie po to jest taki wynalazek jak FORUM.
Tak na marginesie: jeśli założysz takie wielkie felgi jak zamierzasz, to gdzie jeszcze pod autem zmieścisz sanki ??  ;D . Może wystarczą zimowe opony ??  ;D

maluszek:
Spoko spoko nie obrazam sie tylko chciałem sie dowiedziec w jakiej sytuacji sie znajduje :) Ale napewno sie nie obrazam, kazda krytyka jest dobra bo na pewne sprawy otwiera szerzej oczy :) Moze to tak tylko zabrzmiało bo jestem tu nowy i jeszcze do mnie nie przywykliscie :) a taka wizja mojego jaguara nie wiem skad sie wziela ale własnie sobie taka bryczke wymarzyłem :) Jak ze wszystkim jednym sie podoba drugim nie :) A i z muza zartowałem bedzie ale zrobiona do perfekcji nie dudniaca tak zeby klapa tylnia wołała o dokrecenie srubek :) Ogolnie w moich myslach bedzie baja :) A felgami sie pochwale napewno jak je zakupie :) Wiec spoko oko ja sie nie obrazam  :-tylko

daniel:
Przygotuj się od razu na krytykę - to tak w kwestii purystów jaguarowych. Sory, ale mi się już nie podoba  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej