Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Jakie felgi do XJ40??

<< < (6/13) > >>

LUXOREK:
Peterson,
jak miałbym mozliwość to dałbym Ci bana za namawianie kolegi do profanowania jaguarowej skóry ;D

Zwróć uwagę na to, że Jaguar jest samochodem żadko tuningowanym czyli prawdopodobieństwo znalezienia amatora na tuningowanego Jaguara jest znikome (na oryginalnego nie jest łatwo znaleźć więc w tym wypadku prawdopodobieństwo można liczyć nie w procentach a w promilach). Jedyna szansa więc sprzedaży to kontener, prom i kierunech bronx no chyba że stać Cie na to aby go spalić, jak to już widzieliśmy w przypadku żółtego xjs. Szkoda samochodu.

maluszek:
Hie hie :) no wiem wiem ze o gustach sie nie dyskutuje a blacharke i tak robie i tak :) caly kotek idzie do malowania i renowacji blacharskiej :) felgi to bedzie dodatek do calosci :) bo mam zamiar go zrobic no tak fajno :)

a co powiecie o tych :

http://moto.allegro.pl/item328775560_18_felgi_chrom_5x120_prawdziwe_chromowane_z_usa.html

Widze ze doszla jedna wiadomoasc o tresci sprzedazy jaguarka... Robie go tylko z mysla wyłacznie taka ze to juz ja bede ostatnim jego włascicielem  to tylko 7 lat i beda zołte tablice :) nie oddam go nikomu a bronxem moze troche bedzie zalatywał ale nie bedzie mial pneumatycznego zaiwszenie :)  :-tylko

Peterson:
Sam się toczę na tylko oryginalnych 15'' i 16'' - mam ich 14szt
--- Cytat: LUXOREK w Marzec 25, 2008, 21:34:15 pm ---Peterson,
jak miałbym mozliwość to dałbym Ci bana za namawianie kolegi do profanowania jaguarowej skóry ;D

--- Koniec cytatu ---
Sam Luxorek widzisz, że masz kolega i tak postanowił co kupi.
Mój post był według mnie skłaniający do założenia czegoś jagowego standartowego
--- Cytat: Peterson w Marzec 25, 2008, 20:42:17 pm ---komfort woza drabiniastego przy POLSKICH DROGACH.

--- Koniec cytatu ---
nie brzmi raczej zachęcająco do zakładania 18-tek - więc za co ten bat??? skoro ktoś lubi styl bronxu i nawet nie odstrasza go jazda WOZEM DRABINIASTYM ;D to czy mam kolegę za to potępiać tak jak ty mnie??? Wkońcu to jego wóz i może z nim robic co chce, ty nim jeździł nie będziesz.

Batman:
Koleżźko a jaki kolorek teog jaga bedzie??

a co do mojego to ja zarzuce jednak klasyczne szprychowe coś jak w tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3864282

LUXOREK:
co więcej pewnie z nim zrobi to co zamierzył. Pisałem juz kiedyś że moj znajomy do xk8 włożył lusterka boczne od audi s8. efekt jak się domyslasz tragiczny i mina mojego znajomego jak i zapał do dalszych modyfikacji ostygł a myślę poprostu że tak bedzie i w tym przypadku. Pewnych rzeczy się nie robi tak jak i pewnych samochodów się nie poprawia ale tak jak juz wcześniej wspomniałem to jest moja subiektywna opinia. Do niczego nie namawiam ani nie zmuszam, żyjemy w wolnym kraju i tego tłumaczyć mi nie trzeba.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej