Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Jakie felgi do XJ40??

<< < (5/13) > >>

maluszek:
Dzwoniłem juz do chłopakow z jaguarcars.org i sie dowiedziałem ze maks to 18" ale komfort jazdy juz jest tak na granicy czyli moze troszke byc ciezko na naszych polskich drogach, optymalny rozmiar to 16" , 17". Lecz dla mnie to za malo :) bede polował pewnie na 18" jak zakupie napewno sie pochwale :) I doniose jaki jest komfort :)

Peterson:
przyjacielu nie przesadź z rozmiarami bo tylko do przodu bedziesz mógł jechać bo i do tyłu też możesz mieć czasami mały problem - np: przy felgach 16x8 i oponie 225/60 już trze o nadkola przy ostrym skręcie, przy 16x8 i 235/60 tylko D & R :-K bo skręcać  się już tym nie da. Przy 18" felach max 45 opona bo 50 już możesz mieć problem, a jagiem i tak czasami ciężko nanewrować w ciasnych uliczkach - przy 50 musisz odjąć o ok. pół obrotu kierownicą i komfort woza drabiniastego przy POLSKICH DROGACH. Wybacz mi tem pesymizm, ale mamy takie drogi, że inaczej nie mogę napisać :-tylko
- wygląd Twojego kota +++
- jak dobierzesz odpowiedni rozmiar, opon przy skrętach +++
- komfort jazdy "0" (chyba, że równa jak szkło autostrada)
Pozdr.

maluszek:
No to postanowione poszukuje felg chromowanych o rozmiarze 18" a komfort bedzie przeciez to jaguar no chłopaki :) zobaczymy jak beda przebiegac moje poszukiwania. A profil mysle ze 40/45 bedzie w sam raz no bo liczy sie tez wyglad :)

Peterson:
OK, ale musisz napisać ( jak już założysz te fele ) o swoich wrażeniach z jazdy :-A,
tylko szczerze bo przyjedziemy sprawdzić :-yipee

LUXOREK:
a nie myslałeś nad tym aby te 4000 które chcesz wydać na felgi przeznaczyć np na doprowadzenie zawieszenia albo silnika albo blacharki do bardzo dobrego stanu. O gustach się oczywiście nie dyskutuje ale dla mnie jaguar jest na tyle pieknym samochodem że każda próba jego poprawiania czy tuningu kończy sie przewaznie porazką. Tak jak wspomniałem wyżej o gustach się nie dyskutuje i dla pewnych osób  np. mój samochód bedzie bardahą przez to że nie ma doklejonego kota na masce ale felgi chromowane to trend raczej z bronxu i blizszy jest raczej cadillac'owi (jest to oczywiście moje subiektywne zdanie). Sugeruje Ci znaleźć jakieś oryginalne 18 calowe felgi Jaguara tyle że oczywiscie z innego modelu i takie które z technicznego punktu widzenia bedą pasować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej