Autor Wątek: Czas na zmiany sprzedam mojego XFa  (Przeczytany 770 razy)

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.353
Czas na zmiany sprzedam mojego XFa
« dnia: Sierpień 08, 2024, 14:22:32 pm »
W życiu stałe są tylko zmiany, po 15 latach sprzedam mojego XF- a 2009,  3,0 D 245 KM, przebieg 140 tyś, kupiony w kraju (Team Długołęka/Wrocław). Jestem pierwszym i jedynym użytkownikiem , auto bezwypadkowe ( 1 zdarzenie parkingowe z pelną dokumentacją fotograficzną) Auto mechanicznie bez  usterek, dbane, serwisowane ( wymieniony rozrząd,  olej w skrzyni biegów) olej silnikowy wymieniany co 10-12 tyś km ( pierwsze 3 lata Castrol teraz tylko Millers XF) . Dbałem najlepiej jak potrafiłem, przez 15 lat praktycznie tylko raz zawiódł ( awaria wybieraka skrzyni biegów). Stan powłok lakierniczych po 15 latach myślę że dobry, ale oczywiście 15 lat eksploatacji zrobiło swoje pomimo że auto garażowane. Cena jaką chciałbym uzyskać to 47 tyś zł. Auto do obejrzenia we Wrocławiu. Tel 697 621 844, mail: piotr.janiak@immofinance.pl

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 771
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Czas na zmiany sprzedam mojego XFa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2024, 20:10:26 pm »
Ło panie malo kto jezdzi tyle lat autem na daily. Mysle ze szybko powinien znalezc nowego wlasciciela po pierwszym wlascicielu, z pelna historia, malym przebiegiem i bardzo dobrym stanie technicznym. Powodzenia w sprzedazy :)

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.353
Odp: Czas na zmiany sprzedam mojego XFa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2024, 08:41:19 am »
Od 5 lat nosiłem się z zamiarem sprzedaży, ale jakoś nie było po drodze no i żal. W końcu się zebrałem i zdecydowałem, ale jakoś chetnych brak, a to dobre auto tylko mam za mało miejsca w garażu i trzeba coś z nim zrobić.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2024, 09:53:03 am wysłana przez MicGin »