Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

F-Pace P400 2021r z USA

(1/2) > >>

Jaccom:
Witam. Mam kilka pytań może ktoś już dotykał tematu.
Sprowadzam właśnie autko, Nie wiem czego się spodziewać jeśli chodzi o światła przednie i tylne.
Przednie pixel led, czy wymagana jest konwersja/wymiana czy tylko sprawa programowania ?
Kolejny temat: poszukuję schemat/manual, Ato ma kosmetyczne uszkodzenie, prawa krawędź zderzaka oraz reflektor. Chcę przygotować się i kupić wcześniej widoczne uszkodzone elementy.
Nie wykluczam że uszkodzony może być również okular pod reflektorem. Zderzak w tej części posiada wiele elementów, Pewnie jakieś ślizgi zaczepy atrapy itd.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Czester Bednarz:
Tak patrząc na katalogi to lampy US/EU mają inne numery czyli raczej nie ma łatwo. Swoją drogą Ingenium 6 cylindrowe to rzadkość jeszcze na rynku wtórnym. Ciekaw jestem jak to się sprawuje. Na pewno ma rozrząd z tyłu jak większość nowych patologicznych napędów. No, ale kto kupuje to jako nowe to ma to gdzieś, za to my bidota będziemy fikołki robić podczas napraw po 120 000 km  ;D

Jaccom:
Nic nadzwyczajnego, US mają płaski horyzont.

brawet:

--- Cytat: Czester Bednarz w Czerwiec 17, 2024, 15:59:17 pm ---Tak patrząc na katalogi to lampy US/EU mają inne numery czyli raczej nie ma łatwo. Swoją drogą Ingenium 6 cylindrowe to rzadkość jeszcze na rynku wtórnym. Ciekaw jestem jak to się sprawuje. Na pewno ma rozrząd z tyłu jak większość nowych patologicznych napędów. No, ale kto kupuje to jako nowe to ma to gdzieś, za to my bidota będziemy fikołki robić podczas napraw po 120 000 km  ;D

--- Koniec cytatu ---

Zawsze te same rozmowy na tym forum. A powiedz mi co złego jest w takim rozrządzie? Już pewnie zakładasz że nowe to gówno i się od razu zepsuje. A ja mam same nowe samochody i żaden się nie psuje. Ale pewnie powinienem kupić zgnitego xj z 1988 roku i mówić że to prawdziwy Jaguar. A ostatnie prawdziwe bmw to e 30.

Czester Bednarz:

--- Cytat: brawet w Czerwiec 28, 2024, 12:09:29 pm --- A ja mam same nowe samochody i żaden się nie psuje.
--- Koniec cytatu ---
To tak jakby napisać, że "ja jakoś dymam same 20 latki i żadna jeszcze o pierścionku nie gada"

Co do Ingenium 6 cylindrowego to wystarczy popatrzyć na masakrę 2.0 diesla i zastosować rachunek prawdopodobieństwa. Czy muszę pisać, że wyjęcie silnika/skrzyni do naprawy głupiego rozrządu jest drogie?

Leasingowo - kredytowa śmietanka klasy średniej wyższej tego nie poczuje, bo zmienia auto po max. 3 latach, ale niektóre egzemplarze nawet i tego czasu nie wytrzymują. Po więcej informacji zapraszam na https://www.jaguarforums.com lub https://www.jaguarforum.com

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej