Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Bongiorno Amici

(1/3) > >>

Dottore:
Czy są jeszcze jakieś fora  jaguarowe , na których mam się zarejestrowac. ? Przyznaję ,że nie często zaglądam na nasze forum, ale kompletnie nie wiem co sie stało i czy w ogóle coś sie stało. Czy tamto forum już jest be , czy są dwa równie dobre, czy jest jedno ale dwa?Niby ci sami ale jacyś inni. Niech ktoś w skrócie  mi wytlumaczy .

ja$:
[quote author=Dottore - witamy Cie serdecznie ... ;D ;D fajnie ze jestes.... :-K :-K

bombki:
Witaj, to trochę Ci zobrazuje sprawę  http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=144.msg1555#msg1555

Robson:

--- Cytat: Dottore w Luty 26, 2008, 21:31:22 pm ---Czy są jeszcze jakieś fora  jaguarowe , na których mam się zarejestrowac. ? Przyznaję ,że nie często zaglądam na nasze forum, ale kompletnie nie wiem co sie stało i czy w ogóle coś sie stało. Czy tamto forum już jest be , czy są dwa równie dobre, czy jest jedno ale dwa?Niby ci sami ale jacyś inni. Niech ktoś w skrócie  mi wytlumaczy .
--- Koniec cytatu ---


Żeby się zbytnio nie reklamować, to forum jest chyba najprężniej rozwijające się i wokół niego skupiją się osoby które naprawde chcą coś zrobić zarówno dla klubowiczów jak i marki którą kochamy.

Niezmiernie się ciesze że zawitałeś w naszych skromnych progach. :-V

LUXOREK:
Dottore, na starcie powiem Helo.
A co do tego "czy powinieneś" to pewnie sam stwierdzisz po jakimś czasie, ja myśle że nie.
Zaskakujące pytanie jak na 1 post.

Jakby nie było Witamy Cię.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej