Autor Wątek: Tabliczka znamionowa numery X300 3.2  (Przeczytany 1716 razy)

wicherrr

  • Gość
Tabliczka znamionowa numery X300 3.2
« dnia: Marzec 10, 2017, 14:24:48 pm »
Witam!
Czy możecie mi powiedzieć czy posiadacie tabliczkę znamionową u siebie w jagach? Bo jedyne numery jakie namierzyłem to
- na podszybiu
- w bagażniku koło akumulatora
i na tym koniec w sumie.

Jak to jest u Was?

Offline truten23

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 674
  • XJ x300 sovereign
Odp: Tabliczka znamionowa numery X300 3.2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2017, 20:05:31 pm »
Zależy jakiej szukasz, tabliczka a raczej naklejka jest jeszcze na pasie przednim, nie daleko zawiasów maski. A tabliczka z rozmiarami opon  wartościami ciśnienia powinna być pod podłokietnkiem.
>lepiej głupio zapytać, niż coś mądrze sp...lić<

wicherrr

  • Gość
Odp: Tabliczka znamionowa numery X300 3.2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2017, 20:29:34 pm »
to tą naklejkę również mam, ale ponoć wymóg prawny jest jeszcze dodatkowa tabliczka znamionowa z numerem vin, kilogramami itp.( Np montując hak holowniczy odczytuje wartości do haka z tej tabliczki) niektore auta mają tabliczki bądź naklejki zwykle na przednim pasie lub prawym słupku a tu nie ma ani tu ani tu.. Nie wiem własnie czy w x300 były czy nie, auto nie jest nowe wiec przy poprzednich wlascicielach mogła gdzieś zginąć.. Rok temu na przeglądzie się czepiał i kazał wyrobić nową.

Offline Six

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 267
Odp: Tabliczka znamionowa numery X300 3.2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2017, 20:44:17 pm »
Okolice drzwi kierowcy. Nie pamiętam dokładnie, czy na samych drzwiach, czy na słupku.

wicherrr

  • Gość
Odp: Tabliczka znamionowa numery X300 3.2
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2017, 05:38:40 am »
U mnie własnie nigdzie nigdzie w okolicach drzwi nic nie ma. Czyli na pewno powinna byc fabrycznie?

Offline Aros

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Tabliczka znamionowa numery X300 3.2
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2024, 00:17:47 am »
hej, zadam to pytanie tutaj aby nie tworzyć... znalazłem opisy tych magicznych naklejek znamionowych co czasami bywa znikły albo są nie czytelne i zastanawiam mnie ( u mnie w x300 ale 308 i chyba stype miały takie same ) co oznacza ostatnia rubryka na dole po prawej stronie we opisu to rok modelowy ale wszystkie jakie widziałem to oznaczone FM BY itd kodami literowymi. zna ktoś przelicznik ? :) Jaki kod literowy oznacza rok? chyba że jestem w ogóle w błędzie i to coś innego proszę o info w tej sprawie. A przy okazji czy wiecie jak poprawnie powinien być oznaczony kod koloru auta na tej naklejce do tego co doszedłęm to moj kolor to black 807 który krosuje się z PDT. Tabliczka powinna mieć cyfry czy litery kodu? Pozdrawiam
3.2 XJ-Sport