Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Tuning programowy E-pace

<< < (2/3) > >>

Dokia:

--- Cytat: Milky w Styczeń 30, 2024, 11:39:32 am ---Robik dziękuję za odpowiedź. Tu akurat nie chodzi o diesla tylko o benzynę 😀 ale mniejsza z tym. Nie interesuje mnie ruszanie z piskiem opon spod świateł ani jakiekolwiek wyścigi. Bardziej przemawia do mnie zmniejszenie zużycia paliwa i stąd ten wątek. Generalnie zawsze jezdze przepisowo czytaj wolno i spokojnie 😀. Co do warsztatow tuningujących to korzystałem z usług przy poprzednich autach np w Suwałkach gdzie niedaleko zamieszkuje i żadnych oświadczen nie podpisywałem 🤔 ale może to wyjątek - jeden z nielicznych.

--- Koniec cytatu ---
Czy robiłeś programy u Kramka? też niedaleko Ciebie  mieszkam, ale raczej mocy nie będę podnosić. Mam E-Pace P250, czyli też jakiś "strucel" jak widzę :P   >:D Nie mam aspiracji aby ścigać się z kimkolwiek. Podnosiłam moc w poprzednim aucie i też nie podpisywałam żadnych oświadczeń.

Zyg zag:
Hej

rowniez zajmuje sie chiptuningiem ...,
moge wykonac stg1...,
mam rowniez hamownie,
odnosnie gwarancji na silnik watpie, abys dostal takowa,
drobne wyjatki to np Brabus, ktory przejmuje gwarancje producenta,
ale koszt takiego pakietu jest tez odpowiedni,

Pozdrawiam

Milky:
Dokia w poprzednim aucie robiłem taki chiptuning - właśnie u Kramka. Byłem bardzo zadowolony. Autem jeździłem 5 lat - nic się nie działo. Auto było zrywniejsze no i spalanie spadło i 1 l na 100 km. W moim E-Pace też chętnie bym zrobił ten tuning - właśnie ze względu na spalanie. Niestety jak na razie nie uzyskałem żadnych opinii chociażby czy warto no i jak z tym silnikiem. Jeżeli miałbym wybierać między spalaniem a awaryjnością to odpowiedź sama się nasuwa 😀

brawet:

--- Cytat: Yoohas w Styczeń 31, 2024, 01:59:55 am ---Najlepszą metodą może być pozbycie się tego strucla, który waży więcej niż F-pace. I przez to pali nienormalne ilości paliwa jak na klasę pojazdu.  :-gwizd

Sprzedałbym póki Ingenium jeszcze żywy  ;D

--- Koniec cytatu ---

Kolejny forumowy specjalista. Pewnie miałeś kilka i stwierdziłeś że zły.

Nie wiem jak możesz takie
Świetne auto nazywać struclem, chyba masz kompleksy.

Milky:
I pod takimi stwierdzeniami to ja się podpisuje dwiema rękoma. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej