Autor Wątek: Maxton design do 250x przedlift  (Przeczytany 422 razy)

Offline Pa6lo87

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Maxton design do 250x przedlift
« dnia: Styczeń 04, 2024, 08:17:45 am »
Na wstępie chciałem się przywitać.  :-yipee Właśnie stałem się posiadaczem kocura 8sv i mam co do niego bardzo ambitne plany. :-clap Jak wiadomo 8sv do przedlift i chciałem do niego zakupić pełny pakiet maxtona, ale się zdzwilem, bo owszem sprzedają wszystko co potrzeba, ale tylko do polifta ??????  :-nie I teraz moje pytanie takie, czy ktoś przerabial ten zestaw dokładek z polifta do przedlifta? I jeszcze jedno pytanie czy ori progi zewnętrzne plastikowe przedlift- polift są różne? Pozdrawiam

P.s zdjęcia polifta z tym pakietem zaporzyczone z internetu dla rozwinięcia tematu. Jeśli jest właściciel pojazdu na forum, to mam nadzieję, że się nie obrazi na mnie przez udostępnienie zdjecia :-V

Online marek230482

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Kocham to forum
Odp: Maxton design do 250x przedlift
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2024, 18:36:39 pm »
A ciekawe, też się podpinam pod temat. Co prawda nie mam ciśnienia na te dokładki ale szperając w necie z zaciekawieniem też to zauważyłem.
XF V8 298KM
Alfa Romeo 166 3.0V6 226KM
Alfa Romeo Brera 3,2V6 260KM
Alfa Romeo Giulietta 1,4MA 170KM
Alfa Romeo gtv 2.0 150KM

Offline Pa6lo87

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Odp: Maxton design do 250x przedlift
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2024, 20:37:26 pm »
Ogólnie jeśli chodzi o przedni splitter do xf przedlifta, to absolutnie nic dedykowanego nie znalazłem. Dziwna sprawa, ale pewnie po części związana z tymi łezkami pod zderzakiem na narożnikach. Mogą one znacznie utrudniać montaż. Te uniwersalne splittery to mi się w ogóle nie widzą. Jest jeszcze opcja zamontować zderzak z xfr i wtedy dokładki maxtona są dostępne. Ale to już 5-6k impreza wychodzi więc trochę słabo.