Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

Różnice w wyglądzie menu

(1/3) > >>

JacekVE:
Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
Starałem się znaleźć informacje w necie ale nieskutecznie.
Interesuje mnie i prosiłbym o pomoc w uzyskaniu informacji dlaczego menu w mojej navi wygląda jak na zdjęciu ( 3 kolumny ) a nie tak jak np w instrukcji ( 4 obrazki )
Doprowadza mnie to do szału. Od 2 dni próbuje zaktualizować co tylko idzie.
Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam serdecznie Jacek

barni:
Primo - masz stary soft, najnowszy to S22A_22.32.4-9028505 z 12/13/2022. Jeżeli w opcjach łącznosci widzisz sam Bluetooth, bez WIFI to pierwsza aktualizacje musisz zrobić w ASO. Jeżeli widzisz WiFi to musisz klikać kilkanaście razy w Sprawdz aktualizacje albo spróbować za kilka dni. Oni tam jakieś kolejkowanie maja, wiec nie zawsze idzie od razu.

Ale i bez tego możesz zmienić ekran domyślny w trybiki - ustawienia glownego ekranu i tam wybierasz  ekran domyślny. Niemniej możesz zrobić całkowicie własny, na ktorym bedziesz mial pod reka wszystkie swoje ustawienia czy kontakty z komorki podpietej po Bluetoth Dziala to jak na iPhone, naciskasz na dana ikonke i ja przesuwasz w inne miejsce lub na czysty nowy ekran. Tylko musisz robic to jako samochod stoi. Nie rob tego w korku, bo jak ruszysz w trakcie przeciagania ikonki to ona zostanie Ci wmsrodku ekranu i potem bedzie tam wisiec na zawsze. Pomaga dopiero reset calewgo infotainmentu, ale wtedy wszystko ustawiasz od nowa.

PS. Ten infomainment jest swietmy, bardzo intuicyjny i malo odrywajacy uwage od kierowania.

Zbyszek01:
Może patrzysz na oprogramowanie które jest troszeczkę inne w nowszych rocznikach? Od rocznika 2021 już jest prawdopodobnie inne.
Ja mam takie samo jak na twoim zdjęciu w MY2020

barni:
Ja mam takie w F-Pace z 2017 ale naklikałem sie sporo  razy aby w koncu sie pobralo. Poza tym hgw czemu to WiFi nie laczy sie w ogole do hotspota zrobionego z iPhone, musialem domowe WiFi pod wiate dociagnac :-)

JacekVE:
Dzięki wielkie za informację. Właśnie o 19.00 w końcu łyknął jakąś aktualizację. Napisał że 43MB ale do teraz nie skończył jej robić. Odnośnie do wifi itp. Mam wszystko tj.: WIFI, SIM, HDMI, 2x USB.
Sprawdziłem tą opcję z hot spotem z tel. I działa bez problemu.
Łącze się i mam max zasięg.
Jak w końcu zrobi się tą aktualizacja To wrzucę info jak to wygląda
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za informację

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej