Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Jaguar E-Pace P200 R-Dynamic S

<< < (3/3)

Milky:
Dziekuje Wszystkim serdecznie za opinie - chociaż było ich niewiele :) Stałem się szczęśliwym posiadaczem e-pace z pięknym wyposażeniem HSE. Silnik P200 może i nie jest demonem prędkości ale w okolicach 80 km pozwala na dynamiczne wyprzedzanie. Auto prowadziłem 630 km z miejsca zakupu do domu i na tej trasie średni spalanie - nie z komputera ale wyliczeń przy tankowaniu wyniosło 8,5 l na 100 km - prędkości oczywiście przejezdzajac przez miasta 50 - 60, a na trasie zdarzało się przycisnąć do 160 w miarę możliwości - uważam za rozsądny wynik. Tak jak piszecie - auto dość ciężkie ale w moim odczuciu dzięki temu dobrze trzyma się drogi. Fabryczne ogumienie wielosezonowe pirelli tez daje rade nawet przy ośnieżonych drogach. Minusem pewnie zbyt duży rozmiar kol 20 cali ale tłumienie zawieszenia nie jest najgorsze. Generalnie z żoną jesteśmy zakochani w aucie. Jeżeli nie będzie sprawiało większych problemów podczas użytkowania a planujemy 5 lat pojeździć - zostaniemy przy tej marce. Serwis będzie w Białymstoku. Aktualnie autko ma 39 tys przebiegu. Wnętrze w porównaniu do BMW dużo lepszej jakości. Pozdrawiam Wszystkich miłośników Jaguara i do zobaczenia na trasie.

brawet:
Gratuluje zakupu. Serwis w Białymstoku jest na prawdę bardzo dobry.

Milky:
Dziękuję serdecznie. Mam nadzieje, że o jego renomowanej jakości przekonam się już niebawem. Zamierzam jechać na serwis filtrowo-olejowy w ten czwartek :) Niestety o salonie jak na razie nic dobrego powiedzieć nie mogę. Chciałem nabyć auto, które było wystawione w ostatnim czasie na jednym portali ogłoszeniowych przez Nord Auto - oglądałem osobiście. Podczas oględzin auto brudne zapuszczone i rozładowany akumulator - rocznik 2022. Pan sprzedawca polecił skontaktować nie przed przyjazdem, kiedy bede chciał odbyć jazda testowa. Tak tez zrobiłem - zamówiłem jazda testowa tydzień przed planowana wizyta. kiedy zbliżał nie dzień wizyty postanowiłem sie upewnić ze nie będzie żadnej niespodzianki - a tu klops. Brak możliwości odbycia jazdy bo ogumienie letnie.. Czy wystawiając auto klasy premium do sprzedaży taki renomowany salon nie zdaje sobie sprawy, że ewentualny klient kupując dany egzemplarz - chciałby nim odjechać?? Cóż może następnym razem :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej