Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

xj40 - daimler - 1992 - czy ja mam jakas rzezbe?

(1/2) > >>

jagmaniac:
hej,
dzis mnie naszlo - niby daimler, 1992, super wypas, a boczki sa ... z tworzywa sztucznego, czy mam rzezbe, czy rzeczywiscie taki szajs byl wrzucany do daimlera 1992?

Jaguar XJ6:
Boczki to znaczy ? Drzwi w XJ40 składają się z pianki obszytej skórą , metalowej chromowanej listewki , sklejki z naklejonym fornirem ( daimler o ile pamiętam miał jeszcze inkrustacje na drewnie ). Plastik jest w popielniczce , w kratce nawiewu na lusterko albo klamce ( częściowo , bo ramka i klamka są aluminiowe i chromowane ). Opisałem boczki takie jak w X300 i XJ40 z końca produkcji , nie pamiętam , czy 92 rok miał jeszcze stare.

jagmaniac:
mowie o tapicerce na drzwiach, raczka i kieszen - ok sa ze skory, ale poszycie boczka - plastik...

Jaguar XJ6:
skóropodobny plastik , no te starsze boczki szału nie robiły  , kiedyś macałem kilka starych wersji , to przy nowej tapicerce , były trochę drewniane w dotyku. Każda wersja XJ40 ma plusy i minusy.  :) Może poza ta  z silnikiem 2.9  :-hehe

jagmaniac:
to mam, teraz pytanie czy jest to adekwatne do modelu i rocznika czy koles robil rzezbe i bylo lepiej ale zmienil na gorzej.. itp

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej