Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

daimler, xj40, 1992 - jaki skaner odb i jaki soft

<< < (3/5) > >>

jagmaniac:
moj jest sliczny, bo odbudowie itp i raczej ja osobiscie mam mega frajde ze moge cos w nim zrobic... poza tym swietnie sie czuje jak moge pojechac na jakis zlot i go pokazac... robi dziad wrazenie... fajne to autka sa...

swoja droga uwazam ze dla takich dziwakow jak my (sorry jesli kogos urazilem lub mam czelnosc tez sie zaliczac do takowych) to akurat jag/daiml jako klasyk - switnie sie nadaje, jeszcze i czesci sa, i srodowisko ludzi dosc duze z tymi autami... gdybym mial wybierac drugi raz to znow by to byl wlasnie daimler.

sebek1111:

--- Cytat: katar83 w Styczeń 30, 2023, 23:53:15 pm ---Zlacza  sa do PDU, do modeli 1990-1994, obecnie praktycznie nie do zdobycia,

--- Koniec cytatu ---

Ja posiadam PDU

katar83:
Dzialajace? I masz zlacza do XJ40 do niego? Wkleilbys chociaz kilka zdjec, w UK moze zostaly ze dwa egzemplarze, w US jest ich troche wiecej, jestes pewnie jedyna osoba w Polsce posiadajaca PDU, tylko pogratulowac :)

sebek1111:
Jeszcze w trakcie uruchomienia, ale robi sie, i sie zrobi na 100%. To co narazie nie działa lub czego brakuje jestem w stanie naprawic/dorobić we wlasnym zakresie. Tak bede posiadał złącze do XJ40.

wtom:
PDU to bardziej gadżet dl xj40  :D niż narzędzie diagnostyczne

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej