Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

Nowy silnik

<< < (2/3) > >>

M737:
właśnie dlatego zmieniasz silnik
skoro pytasz czy warto nim jeździć - nie, nie warto, rozleci się od wymian oleju wg interwałów przewidzianych przez serwis
pozbądź się auta i niech trafi do kogoś kto będzie miał więcej oleju ...no wiesz, częstsze wymiany

Christof:
chyba handlujesz na codzien olejem bo tylko ci ten olej w glowie siedzi. Silnik to nie tylko materia olejowa ale setki roznych elementow wspolpracujacych ze soba. A tak wogole nie jezdze autami od wczoraj i nigdy dotad nie postepowalem inaczej jak producent zalecal i dobrze na tym wychodzilem

Zbyszek01:
Przy autach firmowych może tak być, przy prywatnych niekoniecznie.

JaguarGieremek:

--- Cytat: Christof w Październik 12, 2022, 21:59:39 pm ---chyba handlujesz na codzien olejem bo tylko ci ten olej w glowie siedzi. Silnik to nie tylko materia olejowa ale setki roznych elementow wspolpracujacych ze soba. A tak wogole nie jezdze autami od wczoraj i nigdy dotad nie postepowalem inaczej jak producent zalecal i dobrze na tym wychodzilem

--- Koniec cytatu ---
Frytki też smażysz na oleju cały miesiąc ??
Niestety wymiany tak jak książka każe to masz co masz na załączonym obrazku.
No ale każdy robi jak uważa.
Pozdrawiam Arek

Christof:
Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliscie? Ale temat zaczalem o nowym silniku a wszystko kreci sie wokol oleju. Jak juz w spominalem silnik to zlozona konstrukcja i przyczyn awarii moglo byc dziesiatki i nikt z ASO czy producenta nie zarzucal mi ze olej za stary czy za rzadki albo .... Fakt faktem ze silnik do wymiany i chodzilo mi tylko czy ogolnie samochod po wymianie silnika ma pelna sprawnosc uzytkowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej