Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Wymiana Oleju w skrzyni automatycznej

(1/7) > >>

Pawku:
Cześć,

Szukałem informacji na forum jednak nie znalazłem. Czy posiada ktoś info jak przebiega adaptacja skrzyni biegów po wymianie oleju?

goral73:
https://aftermarket.zf.com/remotemedia/si-service-informations/si-service-information-zf-136130/si-transmission-136428/si-cars-4-137095/si-polnisch-2-137697/si-modelluebergreifend-19-138417/si-zf-si-oelwechselkit-8hp-50130-pl.pdf

Może coś pomoże , co prawda to  serwisówka do wymiany oleju ale nic na temat adaptacji.

Robik:
Wlaczasz zaplon(bez uruchamiania silnika) nastepnie gaz w podloge powyzej 30s, puszczasz gaz, wylaczasz zaplon, potem po dluzszej chwili wlaczasz silnik i uczysz skrzynie swojego stylu jazdy.

Pawku:
Dzięki Panowie za pomoc :)
 :-thank

piotrrf:

--- Cytat: Robik w Kwiecień 13, 2022, 06:26:57 am ---Wlaczasz zaplon(bez uruchamiania silnika) nastepnie gaz w podloge powyzej 30s, puszczasz gaz, wylaczasz zaplon, potem po dluzszej chwili wlaczasz silnik i uczysz skrzynie swojego stylu jazdy.

--- Koniec cytatu ---
O kurcze, a ja wymieniłem olej, odpaliłem autko, poczekałem może z minutę i pojechałem do domu. Co dziwne... wszystko działa normalnie 😄

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej