Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Używanie w E-Pace SIM karty.

<< < (2/2)

mojomr:
E-Pace z 2018. Mój pendrive ma 64GB. Coś jest skopane bo upgrady softu nie pomogły, przecież. Nie chce mi się dochodzić co, nie mam siły na poprawianie kolejnej niedziałającej/źle działającej rzeczy w Jagu. I tak nie używam = specjalnie mi nie wadzi, że nie działa :-gwizd
Zresztą muzyki z pena słucham jedynie w trasach, na co dzień "katuję" Rock Radio - leci muzyka jakiej lubię słuchać + wiadomości na bieżąco.
Podobno dużo rzeczy można sprawdzić po VIN ale to nie moja bajka więc tutaj nie pomogę ;D

mojomr:

--- Cytat: Kocour w Kwiecień 11, 2022, 13:25:01 pm ---ja mam model z 2000 roku a rejestrowany był w grudniu 2021.
--- Koniec cytatu ---
A tu się jakiś błąd nie wkradł? :D 21 lat samochód stał niezarejestrowany? Czy to pierwsza rejestracja w Polsce? Ale E-PAce to model z 2017... trochę się pogubiłem ;)

Zbyszek01:
Pewnie miał być 2020

Kocour:
Upsss, sorki, literówka oczywiście.
Model rocznik 2020 mam na pokladzie infotainment INCONTROL a nie ten najnowszy PiviPro.
Do tego silnik benzyna P250 i edycja specjalna Chequered Flag kolor Photon Red, oznacza nie ginie na parkingu…..;()). Zaczynam go rozgryzać….

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej