Autor Wątek: Mocowanie tylnych pasów bezpieczeństwa  (Przeczytany 489 razy)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Mocowanie tylnych pasów bezpieczeństwa
« dnia: Styczeń 05, 2022, 13:17:48 pm »
 :-bry a w zasadzie powinno być  :-help.
 Nie był bym sobą gdybym czegoś nie zepsuł. Potrzebna mi wasza pomoc, gdyż rozebrałem całe auto w środku, przy czym poodkręcałem tylne pasy bezpieczeństwa.  Auto miało iść do zrobienia blacharki, i poszło. W międzyczasie wymyśliłem sobie zabawę w CarAudio, zakupiłem maty i pianki i wygłuszyłem całe auto zaklejając przy tym część otworów na śruby. Tylne pasy, górne mocowania całego bębenka, który zwija pas znalazłem, ale Chiny nie mogę znależć dolnego mocowania pasów. Nie mam pojęcia gdzie one były zamontowane . Czy ma ktoś z Was pojęcie a najlepiej zdjęcie w którym mniej więcej miejscu są one zamontowane ?  Zablokowało mnie to z pracą, nie mogę składać środka a i nie chce mi się zrywać wszystkiego by odnaleźć mocowanie. Jest ktoś w stanie pomóc ????

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • O. K.
Odp: Mocowanie tylnych pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2022, 15:49:12 pm »
Witaj!
Coś znalazłem w moim archiwum dla Ciebie -  :- pojecia , może Ci się przyda  :-V
Tadeusz.
✌POWODZENIA😉

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: Mocowanie tylnych pasów bezpieczeństwa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2022, 20:02:36 pm »
Oooo dziękuję Ci dobry człowieku. Strasznie się to skomplikowało wszystko. Okazuje się że pogubiłem części, pozaklejałem otwory itd. Nie potrafię namierzyć otworów dla dolnego mocowania pasów tych dla pasażerów. Jutro zejdę i będę szukać.