Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

daimler, xj40, 1992 - tylny wozek, cale zawieszenie, regeneracja - foto story

<< < (6/16) > >>

chris1796:
Pięknie, choć nie zazdroszczę tego wysiłku. U mnie kotem to głównie jeżdżę. Daj znać jak zrobisz to zrobimy mały spot bydgoski😄. Powodzenia.

jagmaniac:
nie wiem czy dobrze zrobilem ze to rozgrzebalem ale do przodu... wymiana lozysk w moscie i wymiana uszczelniaczy
sprezyny byly wymienione juz jesienia, ale nie bylem doinformowany ze przy zmianie sprezyn na nie-sls wymagana jest tez zmiana podkladek plastikowych na grubsze, wiec teraz to zrobie jeszcze raz
przy okazji wymiana wszystkich gabek lacznie z tym duzym donutem
zdecydowalem sie tez na wymiane tarcz, klockow i zrobienie tloczkow i gumek

i na koniec - chyba niepotrzerbnie ale sie uparlem, kupilem nowe amortyzatory na tyl, bo nie mozna dostac do nich tuleji plywajacych, to jest masakra ze ze wzgledu na walniete gumki w tulejach plywajacych musze wymieniac caly amortyzator - dodam ze nie ma luzu w tych tulejach nie byly wywalone, ale gumki skruszaly i zle to wygladalo...

cala zawiecha juz wypiaskowana, szkoda ze nie zrobilem foty po tej operacji, ale w przyszlym tygodniu odbieram juz z malowania proszkowego i zacznie sie najwiekszy problem - jak to wszystko poskladac

jagmaniac:
przy okazji czy moglibyscie mi powiedziec co to i po co to jest? moze to czesc od SLS i niepotrzebnie to jeszcze tam jest uwiazane

druga sprawa, to przewody paliwowe - jak widzicie tak byly poprowadzone, czy to prawidlowe poprowadzenie czy po prostu "nasi juz tam byli"

jagmaniac:
smakolyki przyjechaly, czesc...

najslabiej wyglada temat amorkow - zadnych poduszek, brak tych harmonijkowych gum


katar83:

--- Cytat: jagmaniac w Kwiecień 02, 2022, 10:31:50 am ---przy okazji czy moglibyscie mi powiedziec co to i po co to jest? moze to czesc od SLS i niepotrzebnie to jeszcze tam jest uwiazane

druga sprawa, to przewody paliwowe - jak widzicie tak byly poprowadzone, czy to prawidlowe poprowadzenie czy po prostu "nasi juz tam byli"



--- Koniec cytatu ---

To jest Rochester Valve, reguluje ciśnienie w baku, nic z SLSem. Zostawić w spokoju, nowych nie ma :)
Jeśli chodzi o położenie linii to nie wiem, ktoś inny może pomoże.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej