Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

daimler, xj40, 1992 - tylny wozek, cale zawieszenie, regeneracja - foto story

<< < (5/16) > >>

jagmaniac:
sluchaj, czyli sugerujesz bym wszystko wyjal i poumywal do czysta, i nowy smar

1. smar grafitowy jak rozumiem
2. zglupialem juz, bo bieznie i te 2 tuleki sa w tej obudowie piasty czyli ich nie bede wyjmowal tylko wianki ? ale... jak to ma byc bo wybilem rurka te piasty z tych obudow, teraz mysle ze jak bede nabijal spowrotem to najpierw wianek mam na te piaste nabic? czy wszystko razem - nie kumam troche.

jagmaniac:
i mam drugie pytanie jeszcze - jeden kolega chce mi to sprzedac (oslony tarcz) ale one wygladaja troche inaczej,
czy beda pasowac? czy to od innego modelu zupelnie? zerknijcie na te ponizej, i porownajcie z tym co ja mam (zdjecia wyzej)



katar83:
Ja tam swoje zwyczajnie powycierałem i popakowalem nowym smarem do łożysk, nic specjalnego, jeśli chodzi o te małe łożyska u dołu piasty to już nie pamiętam, całość bez problemu złożyłem. Co do tarcz wyglądają ok, tylko odkręcone i odwrócone?
Daj znać jak ci poszło :)

jagmaniac:
hej,
powiem wam jest masakra - liczylem na jednego, totalnie jak sie okazalo nieslownego czlowieka, ktory oglaszal sie na olx ze ma uzywane czesci do xj40, zadeklarowal ze przesle mi czesci do tego rozpoczalem z nim dyskusje w grudniu (tak w grudniu) pytania, potwierdzenia czy ma, tak ma, potem prosby o wysylke, tak juz pakuje, tak jutro bedzie, niedziela, sroda.  i zawsze cos po tamtej stronie... i stacilem 3 miesiace czasu, mam auto w rozsypce i bede musial kupic to normalnie od tych ktorzy handluja czesciami uzywanymi na codzien...

a wiosenka idzie sezon na jaga , a tu wszystko w czesciach w garazu, ehh mowie wam, nigdy wiecej dogadywanie z niepowaznymi ludzmi ktorzy sa tzw. "fanami" marki - tak wiem, to swiadczy tylko o czlowieku, i szacunku do drugiej osoby i samego siebie - slownosc itd, i nic nie ma wspolnego czy fan czy nie fan, ale akurat tu tak bylo / na takieog trafilem... taki byl z niego "fan" marki

dzis odebralem sruby z galwanizacji, petarda, najsmieszniejsze ze juz zapomnialem co do czego i jak to poskladac



malymi niestety krokami do przodu....

katar83:
Wygląda rewelacyjnie, powodzenia i czekamy na zdjęcia. Jak się zgubisz gdzie co i jak to polecam jaguar classic parts, Cale auto złożysz że schematami stamtąd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej