Autor Wątek: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3  (Przeczytany 14427 razy)

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:38:50 pm »
I know, gdzieś mi się jeszcze parę takich kołpaków posiadam...  ( tylko gdzie?? hmm ;D)
Kenty mi się przypomniały po prostu,  tak popatrzyłem na te twoje kołpaki i tak mi się ten kent przypomniał :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 15:44:30 pm wysłana przez micky »

qbaty

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 24, 2009, 15:41:25 pm »
 ;D Miodzio :-100points

EMIL

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:40:54 pm »
Napewno nie 5x120 Byc moze sie myle ale bardziej stawial bym na 5x108

@EMIL
Jak masz taką dobrą rękę do stawiania, to może zaproś nas wszystkich i postaw z 2 kolejki, albo ze 4  :-za :-za, a nie wypisuj "Opowieści Zielonego Lasu" jak nie wiesz, bo chłopak kupiłby 5x108 i co byś mu powiedział. Sorry? 

Stary rozstaw 5x4,75" = 5x120,65 - rozstaw corvette, mustang itp, tak tak, kraina cudownych felg do amerykanów naszą krainą :D
obowiązujący od momentu wprowadzenia śrub w kołach (wcześniej mocowania centralną śrubą) aż do
limo - x308
sport - xk8/xkr - do zmiany silników na 4.2

nowy rozstaw - fordowski - 5x108
LIMO - odx350
sport - od xk8 4.2 (6-speed auto)
S-type - all
x-type - all

BMW - 5x120 / jag 5x120,65
Felga z BMW + NAKRĘTKI PŁYWAJĄCE!! i będzie good
@naugty - twój problem to nie rozstaw śrub, to ET, czyli offset felg.
Jezeli wprowadzilem w blad to przepraszam.Ale od duszego czasu szukam felg i w tym przypadku sugerowalem sie tym ze firmy kture zajmuja sie sprzedaza felg dobrze znaja sie w tym temacie .W sumie wiem ze najlepszym rozwiazaniem bylo by jak bym sobie sam zmierzyl.To jest jedna z wielu odpowiedzi kture otrzymalem i niestety wszystkie byly takie same wiec tym sie sugerowalem ze 5x108kociczka6@interia.pl napisał(a):

Wiadomość od: emil-e45 (0)  (Użytkownik nie dokonał pełnej aktywacji konta), wysłana z komputera o numerze IP: 86.


--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
ja mam takie pytanko czy te felgi beda do jaguara xj40 i czy ta cena co jest podana to za 4 felgi
--------------------------------------------------------------------------------


Według moich danych jaguar ma rozstaw 5X108


--
Pozdrawiam


Grzegorz Kanigowski
Dział Obsługi Klienta
PHU "AGROS" (BOPSS)
ul. Krzywólka 1
16-400 Suwałki
087/5677066
www.bopss.pl .

qbaty

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:44:46 pm »
I to jest kolejny przykład na niekompetencje tych, którzy handlują częściami - byle tylko wcisnąć towar klientowi :-zly

naughtycat23

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:57:02 pm »
Zawsze jszt forum które zweryfikuje wszelkie informacje i z tego trzeba się cieszyć  :-V

qbaty

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:57:33 pm »
 :-super

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 24, 2009, 22:53:12 pm »
Jezeli wprowadzilem w blad to przepraszam.Ale od duszego czasu szukam felg i w tym przypadku sugerowalem sie tym ze firmy kture zajmuja sie sprzedaza felg dobrze znaja sie w tym temacie .W sumie wiem ze najlepszym rozwiazaniem bylo by jak bym sobie sam zmierzyl.To jest jedna z wielu odpowiedzi kture otrzymalem i niestety wszystkie byly takie same wiec tym sie sugerowalem ze 5x108kociczka6@interia.pl napisał(a):

Wiadomość od: emil-e45 (0)  (Użytkownik nie dokonał pełnej aktywacji konta), wysłana z komputera o numerze IP: 86.


--------------------------------------------------------------------------------
Treść wiadomości:
ja mam takie pytanko czy te felgi beda do jaguara xj40 i czy ta cena co jest podana to za 4 felgi
--------------------------------------------------------------------------------


Według moich danych jaguar ma rozstaw 5X108


--
Pozdrawiam


Grzegorz Kanigowski
Dział Obsługi Klienta
PHU "AGROS" (BOPSS)
ul. Krzywólka 1
16-400 Suwałki
087/5677066
www.bopss.pl .


 "Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada. Oto nowy orzech dla porucznika - EMIL ZAMIAST PILNIE BRAĆ UDZIAŁ W JAGUAROWSKIM KÓŁKU ZAINTERESOWAŃ, DAŁ SIĘ OMAMIĆ KAZANIOM REAKCYJNYCH AGITATORÓW Z ALLEGRO. Kolejny odcinek nosi tytuł "KOCIOKWIK Z ALLEGRO" 


WUJEK DOBRA RADA -  "Nie ufaj allegrowiczom... Nigdy"

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

naughtycat23

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:19:44 am »
 :-hehe :-hehe :-hehe

adam74

  • Gość
Odp: rozmiar opony i felgi do XJ SERIA 3
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2009, 23:34:22 pm »
KRISS - powaliłeś mnie  :-hehe :-hehe :-hehe :-hehe