Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Moduł centralnego zamka uniwersalny zamiast podczerwieni

<< < (3/3)

katar83:
'Simply connect the 12v power supply(brown/green cable in the same plug) to 12V positive in the module and negative to ground supply and middle Common C terminal and red/orange cable to NO(normally open) and green/blue cable to NC(normally closed) terminal in the receiver module'

chris1796:
No niestety tak ktoś napisał ale tak to nie działa. Na sygnałach wejściowych jest 5vdc i niesety są sterowane impulsem a nie sygnałem ciągłym. Zwykły przekaźnik daje sygnał na NO lub NC, więc na jednym z nich mamy caly czas masę. Centralka sprawdza stany i nie pozwala na działanie jak jest cały czas sygnał podawany. A już tak jako ciekawostka, odpiąłem jeden z przewodów sterujacych. I okazuje się, że można zamykać otwierać jednym i tym samym przewodem, zależy który wybierzemy to albo do otwarcia trzeba podać dwa razy sygnał albo do zamknięcia. Niestety centralka nadal widzi sygnał ciagły i nie pozwala odpalić auta. Ale już pomysł jest. Albo wleci dodtakowo AVT 5795 dwie sztuki albo układ na CD4001 zaprojektowany przez mojego ojca.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej