Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 '93, 29900, Suchy Las

<< < (2/2)

Demo:
Opisz jakie mankamenty znalazles taka informacja moze pomoc potencjalnemu zainteresowanemu.

rolf:

--- Cytat: Demo w Wrzesień 14, 2021, 13:42:17 pm ---Opisz jakie mankamenty znalazles taka informacja moze pomoc potencjalnemu zainteresowanemu.

--- Koniec cytatu ---

Gdyby auto nie było polecane na forum, to pewnie nawet nie zajrzałbym do środka.

Z zewnątrz:
-ładne chromy, lampy całe itd,
-paskudnie pomalowany (lakierowaniem tego nazwać nie można) szyber,
-w paru miejscach zaprawki porobione chyba lakierem do paznokci, naprawdę odstraszały,
-lewe przednie i tylne drzwi lakier cały popękany, widać że szpachli tam nie brakuje,
-z progów farba schodzi płatami,
-jakieś minimalne zaczątki rdzy na lewym progu - może być pierdoła, ale patrząc na jakość malowania, zastanawiałbym się czy podwozie nie było zabezpieczone na rdzę.

W środku:
-działa wszystko poza klimą (czynnik jest, klima nie chłodzi, z części kratek ciepłe powietrze),
-wszystko poza fotelami i klapką schowka bardzo ładne,
-kierownica od jaguara - może nie mieć wielkiego znaczenia, ale składając do kupy z nadwoziem, zapala się lampka.

Mechanicznie (jestem totalnym laikiem, więc to co mi się rzuciło):
-palił ładnie, chodził równo,
-spaliny spod maski, zdaje się kolektor pęknięty,
-akumulator ciśnienia na wykończeniu.

Nie jeździłem, więc nie wiem jak dalej.
Ogólnie samochód w stanie kolekcjonerskim, więc pojechałem z gotówką pewien zakupu. Może i to jest dobry samochód, ale żeby był w stanie kolekcjonerskim to musiałbym zacząć robotę od budy. A to nie dla mnie. No i nie za te pieniądze.

Demo:
Jak jestes w stanie dolozyc 10tysi to jest na sprzedaz po pierwszym wlascicielu z udokumentowanym przebiegiem i bez wkladu i jest to auto tu w PL, dam Ci namiar.

rolf:
A poproszę, różne opcje wchodzą w grę. Jedyne ograniczenia to XJ40 albo XJ300, silnik 4.0 lub 6.0, w ostateczności 3.6.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej