Dział Techniczny > F-PACE (2015 - obecnie)

Aktualizacje InTouch oraz Carplay

<< < (4/6) > >>

rmazurek:
Dać się pewnie da ale czy jest sens - zależy od głębokości kieszeni 😂

Rafael912:
Poza tym w zasadzie niemożliwe jest ponowne poskładanie wszystkiego do kupy aby coś gdzieś nie zaczęło trzeszczeć. Pod tym kątem Jag sprawuję się bardzo dobrze i tak ma pozostać.

PS. Powyższe nie dotyczy fatalnie zestrojonego subwoofera w podstawowym Meridianie, który jest wybitnie słaby jak na poziom audio w który z którego słynął Meridian.

rmazurek:

--- Cytat: Rafael912 w Listopad 08, 2021, 17:31:16 pm ---PS. Powyższe nie dotyczy fatalnie zestrojonego subwoofera w podstawowym Meridianie, który jest wybitnie słaby jak na poziom audio w który z którego słynął Meridian.

--- Koniec cytatu ---

Wydaje mi się ze w tym przypadku jest to wina zastosowania tzw”fresh air subwoofer” niestety głośnik nie ma żadnej obudowy wiec ciężko wydobyć z niego naprawdę niskie tony… mam najwyższa wersje meridian w ipace i miałem tez najwyższa wersje w xj i ta w xj była o niebo lepsza ( tyle ze w xj subwoofer miał własna obudowę)

vintec:
Podepnę się pod temat.

Czy w moim Jaguarze da się uruchomić android auto ? i zaktualizować soft tak, żeby była możliwość posiadania video ?
Moj VIN to ............JA235747

Dodatkowo sof aktualizacja pokazuje wersję S19B_19.4-.4-436082

dodatkowo czy też tak macie, że wiadomość sms głosowo jest czyta po angielsku, a nie po polsku ? :)

barni:
Widzisz WiFi w ustawieniach ?
W schowku masz 2USB i wejscie na karte SIM oraz HDMI ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej