Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (13/24) > >>

Zbyszek01:
Ciekawe gdzie w PL, może można by podjechać i na miejscu popytać i kupić.

deCastelano:
Jeżeli to jakoś pomoże - zapraszam na priv, montowałem taki moduł do swojego XFa z 2012 (wiem, starszy typ, ale zakładam, że zasada działania tej puszki do nowszego ekranu jest podobna) i coś niecoś wiem na ten temat  ;)

Zbyszek01:

--- Cytat: stingear w Sierpień 20, 2022, 21:35:46 pm ---
Prowadziłem długą rozmowę ze sprzedawcą, podawałem wszystkie informacje na temat auta oraz oprogramowania i zapewniają, że będzie działać. Zobaczymy. Teraz między 22.08 a 26.08 ma być jakiś event cenowy i mają być duże zniżki, więc zakupię moduł i go sprawdzę. Co ciekawe, wysyłka z PL, wiec będę miał to w DE w przeciągu tygodnia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

--- Koniec cytatu ---
W komentarzach ma jedną nieprzychylną na temat Jaga

stingear:
Zamówiłem, czekam na dostawę. Zobaczymy, co wyjdzie i jak z tym będzie. Komentarz moze wynikać z tego, że ktoś zamówił wersję Harman dla Bosch albo na odwrót. Druga opcja to ze po prostu sobie z tym nie poradził. Trzecia, to że po prostu nie działa, ale tego się niedługo dowiem. Ze zwrotem nie będę miał problemu. Ochrona zarówno ze strony Ali, jak i PayPal( ci nigdy mnie nie zawiedli).
@deCastelano w XF z tego roku jest z pewnością moduł Bosch, a ja mam Harman. Może być podobnie. Ja się też już sporo różnych radii w wielu autach namontowałem, więc powinienem dać se radę.  Zobaczymy.

Robik:
Koledzy z brytykskiego forum XE b chwalili to rozwiazanie, przelacza sie jednym przyciskiem pomiedzy rozwiazaniem oryginalnym a wersja z android auto. Daj znac dla potomnych jak to dziala.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej