Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (10/24) > >>

rmazurek:

--- Cytat: Skiciu w Lipiec 23, 2022, 09:35:00 am ---JCP21586

--- Koniec cytatu ---
Obecnie S19B - nastepnym razem gdy bedziesz w aucie powinna pojawic sie prosba o aktualizacje do S21B



--- Cytat: Fr3sh w Lipiec 24, 2022, 10:26:02 am ---HCP07901

--- Koniec cytatu ---
Miales wylaczone SOTA - wlaczylem zdalnie ale server musi polaczyc sie z autem

stingear:
Jako że nie mam opcji dodania tego za pomocą softu, zmuszony jestem do zakupu modułu. Udało mi się znaleźć coś takiego, ale jeszcze się waham: https://www.android-car-dvd.de/products/andream-wireless-carplay-interface-module-box-for-range-rover
Jak już skończę, zamówię i zamontuję, to dam zdjęcia i opis, jak poszło, czy to gra warta świeczki itp.

deCastelano:
Mam podobny moduł w swoim XFie z 2012 i sprawdza się to bardzo dobrze - oczywiście tam ekran jest pojemnościowy, a nie taki jak w nowszych jagach lub smartfonach, więc nieco ciężej się przesuwa ekran. Jednak co do samego połączenia to jest stabilne, bezprzewodowe, więc myślę, że będziesz zadowolony ;)

stingear:
Jedyne, o co tak naprawdę mi chodzi, to o nawigację. Nie widzi mi się ładowanie ponad 100€ na roczną nawigację bez informacji na żywo, tym bardziej, że mam wykupionego Sygica w wersji Premium. Jeżdżę z nim ponad 15 lat już i nigdy mnie nie zawiódł. No i powiadomienia - z tej Jaguaroskiej są tragiczne. W Sygicu wszystko jest dokładne i wygodne. Ma Traffic, ma fotoradary, ma stacje benzynowe. Co więcej trzeba? 4 razy w roku mam darmową aktualizację na całą Europę. Ten moduł powinien pozwolić także obsługiwać asystenta Google w telefonie z przycisku kierownicy - będę mógł zadzwonić albo napisać whatsappa bez dotykania telefonu. Bo niestety obsługa głosowa dla języka polskiego jest niedostępna w Jagu. Czysty rasizm.

stingear:
No i zamówiłem. Czekam teraz na dostawę. Przyjdzie. to ogarnę. Porobię zdjęcia i postaram się zrobić mały tutorial na przyszłość dla osób zainteresowanych taką opcją, pod warunkiem, że wszystko wypali, jak trzeba.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej