Dział Techniczny > I-PACE (2018 - obecnie)

Zamowilem I-Pace...

<< < (4/8) > >>

rmazurek:
Fotki mam tylko 2, z odbioru, i pamiatkowa z dzisiaj (dzien sprzedazy XJta)  :-tylko


Wykonie wnetrza - nie ma sie do czego przyczepic

Zasieg - pierwsze ladowanie jutro - Zrobilem 135 mil i pokazuje ze jest jeszcze 75 mil zasiegu

Prowadzi sie OK ale czuc ze to ciezkie auto - troche zaluje ze nie zamowilem z pneumatyka...

Jezdzilem autami ktore przyspieszaja szybciej niz IPACE, jednakze zadne z nich nie dawalo takiego "niespodziewanego" kopa w plecy...

rmazurek:
Foto z wnetrza.

a1410:

--- Cytat: JCPF7777 w Październik 26, 2020, 23:04:00 pm ---Kto nie ryzykuje, szampana nie pije....
--- Koniec cytatu ---
Jeżeli jesteś tak przekonany co do możliwości przyszłej odsprzedaży elektryka to dlaczego nie kupisz go na firmę, zamortyzujesz w 5 lat i nie odsprzedasz?
Ta opcja jest nawet atrakcyjniejsza od leasingu pod warunkiem, że jesteś pewny iż uda Ci się go dobrze odsprzedać. Ale jak sam napisałeś, kto nie ryzykuje...

rmazurek:
Do tej pory przejechalem 1200 mil:

Z rzeczy przyjemnych:

-Przyspieszenie ciagle cieszy,
-wykonanie jest na bardzo dobrym poziomie, nic nie trzeszczy, nie stuka
-Swiatla sa naprawde dobre
-mozliwosc podlaczenia 2 telefonow po BT jednoczesnie

Z rzeczy mniej przyjemnych

-gdy mijam auto ktore ma zle ustawione swiatla lub jedzie na dlugich HUD sie rozjasnia i czasem dosc dlugo trzeba czekac az sie przyciemni (ale tylko czasem- zazwyczaj przyciemnia sie od razu)
-raz na jakis czas przy pierwszym uruchomieniu auta rano (niezaleznie od temperatury zewnetrznej) klima odpala sie na "LOW" sama z siebie
-auto jest wygodne ale brakuje mi komortu XJta

Z rzeczy naprawde wkurzajacych:
- LKA czasem nie zwraca uwagi na to ze kierunkowskaz jest wlaczony i dalej probuje wprowadzic korekte toru jazdy( na szczescie system jest dosc delikatny)
- PIVI kasuje moj profil uzytkownika srednio raz na tydzien - poddalem sie i jezdze teraz na profilu "gosc" bo nie chce mi sie go co chwile ustawiac ponownie - podobno ma wyjsc aktualizacja ktora to poprawi na poczatku 2021
- tempomat  - czasem dziala normalnie, czasem mimo ze jest wlaczony to "nie trzyma predkosci" - to jest chyba najbardziej irytujace...

brawet:
Super, że  Ci się dobrze jeździ. Odnośnie LKA i tempomatu - wybierasz się na serwis? Czy to znany problem? Czy tylko u Ciebie?

A jak oceniasz pili pro? W porównaniu do Incontrol (czasami się wiesza, nie włącza, odłącza telefon, samoczynnie włącza/wyłącza radio nagle gubi zasięg - moje problemy:(. )

Zdarzają się takie rzeczy czy poza wylogowaniem jest ok ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej