Autor Wątek: Słabe świata mijania, długie również bez rewelacji  (Przeczytany 944 razy)

Offline kyriuch

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Kocham to forum
Słabe świata mijania, długie również bez rewelacji
« dnia: Październik 03, 2020, 11:17:17 am »
Cześć.

Jak sama nazwa działu mówi - jestem posiadaczem Jaguara X-Type 2.0D z 2007 roku. Z uwagi na to, że to mój pierwszy to chciałbym serdecznie wszystkich pozdrowić.

Ale do rzeczy. Mam problem z światłami mijania, ale również długimi. W nocy praktycznie nie da się jechać na światłach mijania. Bardzo słabo oświetlają drogę. Dodatkowo okazało się, że prawa lampa świeci w standardzie USA (nie doświetla pobocza). Chciałbym zapytać co polecacie zrobić w takim przypadku? Wymienić lampy? Zregenerować? Nigdy nie regenerowałem lamp, to moje pierwsze auto, więc nie wiem czy efekt takiego zabiegu jest wystarczający. Dodatkowo gdzieś przeczytałem, że lampę da się przestawić na doświetlanie pobocza, czy to prawda? Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.

 :-tylko

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Słabe świata mijania, długie również bez rewelacji
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2020, 17:38:26 pm »
Z tyłu między żarówkami jest Metalowa wajha do przestawienia usa/EU. A co do lamp to h1 zawsze świeciły delikatnie mówiąc źle.. Ja zrobiłem tak: wywaliłem soczewki na h1 i wsadziłem ori soczewki xenon. Różnica niebo a ziemia. Możesz bez legala wsadzić osram led h1.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sier¶æ ;]

Offline patryklojjaguarxtype

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Słabe świata mijania, długie również bez rewelacji
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2020, 06:48:18 am »
Ja w końcu zdecydowałam się na regenerację swiatel wykonała to firma Carlami z Krapkowic. Pełne regeneracja soczewki, odbłyśnika, regulatory, przestawienie z usa na eu. 550 zł z założeniem na samochodzie ! Bawili się tym koło 3 godzin. Różnica na prawdę spora.
Jaguar X type 2.5 benz+LPG