Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

daimler xj40, 1992 - kilka pytan

<< < (2/2)

dziadzol:
 :- pojeciaPewnie ktoś konwersje zrobił na zwykle amory. Fabryczny zestaw do konwersji był zalecany, bo z tym Self Levelling System były problemy i zalecali wymianę. Sprawdź, czy masz zwykły plastikowy zbiornik wyrównawczy do płynu wspomagania. Jak tak, to przy konwersji zdemontowano także kompresor do SLS. To chodziło na jednym układzie ze wspomaganiem, o ile pamietam.
Jeśli tego nie zdjęli, to pompę SLS powinieneś mieć, tyle, że tak z głowy to nie pamietam położenia, 40 dawno miałem, chyba na którymś nadkolu była



--- Cytat: jagmaniac w Wrzesień 21, 2020, 19:57:06 pm ---kolego WTOM, grzebalem temat i znalazlem jakis yt angielski gdzie gosc mowil ze wystepowaly w daimlerze inne odcienie tylnych lamp tez - dostosowane do koloru nadwozia

co do nivo, gdzie znajde jakis charakterystyczny element pod maska silnika zeby stwierdzic ze ma nivo

u mnie ani nie idzie w gore, ani nie idzie w dol, nie skacze nic, i mysle ze nivo nie posiadam

sciagnalem handbook i w nim nie ma wykazu i wzorow felg, wiec nie wiem o jakiej ksiazce mowisz

--- Koniec cytatu ---

msiwow:

--- Cytat: jagmaniac w Wrzesień 21, 2020, 20:00:41 pm ---Dimple Diamant

--- Koniec cytatu ---

To wzór z x300 no i nie Daimlera.

jagmaniac:
ehh, to sobie zmienil, a ja chce wszystko w ori :/

ktos wie jakie dokladnie felgi byly tylko w daimlerze xj40, 1992?

Demo:
Wystarczy wejsc na mobile.de lub autoscout.de i wpisac daimler i zaznaczyc rok produkcji i tyle ci tego wyskoczy ze sam sie zorientujesz ktore sa daimlerowskie a ktore nie.

wtom:
Lampy w daimlerze  były przeważnie czarne lub białe, różowe do souverin-a. SLS może zostać pod maską nawet jak amory są po konwersji, po prostu zaślepia się linię odpowietrznikiem. Manele zostają, zespół zaworów jest obok cewki zapłonowej a pompa z przodu silnika. Wzory felg masz w instrukcji obsługi daimlera.
tu masz wszelką dokumentację (też user's manual daimlera)  ;D https://en.jaguar-club.net/model/jaguar-xj40-13#manuals

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej