Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

xtype 3.0, 2008r, benzyna, automat prośba o ocenę

<< < (2/2)

ostrD91:
Hej, jeszcze nie byłem. Oglądałem za to innego 2009 rok 3.0 z automatem. Nie zauważyłem żadnych defektów oprócz spekanych opon i delikatnego sciagania na prawo, żadnej istotnej korozji nawet rysek na lakierze. Delikatna powierzchniowa rdza na końcówkach progów na w miejscu gdzie używa się lewarka ale to raczej normalne. Środek zadbany, nic nie pourywane, wszystko działa. Jedynie joystick od ustawiania lusterek luźny. Żadnych błędów DTC, wszystkie płyny w normie, olej jasny, płyn chłodniczy czy, skrzynia nie szarpie, ksiazka serwisowa ze szwajcarii do 190000, na przejechane 193k. W rozmowie wyszlo ze byl wymieniony lewy blotnik I Lampa.Cena 28 tys w komisie w Bielsko-białej. Niby wszystko okej a coś nie do końca jestem przekonany. Moze to uprzedzenie do komisow.. z drugiej strony mechanikiem nie jest i o automatach oraz 4x4 mam znikome pojecie, nie bardzo wiedzialem na co zwrocic uwage oprocz ogolnej plynnosci jazdy.Byl wystawiony na olx ale pare dni temu sciagneli ogloszenie. Wracajac do tematu do Radomia I ciechomina poajde w nastepnym tygodniu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej