Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Problem z DPF

<< < (2/13) > >>

rmazurek:
kolego leedab - podales minimum a raczej zero informacji osnosnie tych spraw o ktore pytalem i o co pytal kolega brawet.

Nastepnie pretensjonalnie zwracasz uwage ze problemem jest 150km manual - jak widac znasz juz odpowiedz wiec po co zakladasz temat na forum? Niestety zaden z nas nie posiada szklanej kuli i nie wie ile masz lat, jak jezdzisz, co sie dokladnie stalo itp...

proponuje troche wiecej pokory - Kazdy stara sie pomoc jak moze ale z "go**a bata nie ukrecisz"...

leedab:
rmazurek - jeszcze raz napiszę, że opisałem swoją sytuację dotyczącą 150 koni z manualną skrzynią biegów. Nie oczekuję pomocy od forumowiczów, bo serwis sam nie umie zniwelować skutecznie usterki. Wpisy typu ja mam 180 KM z automatem i nic mi się nie dzieje, nic nie wnoszą i kompletnie nie dotyczą mojej sytuacji. Gdzie jest logika w pytaniach o styl jazdy? Jeśli chcesz pomóc to jakich informacji potrzebujesz by problem został rozwiązany. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi o brak pokory ;)! Pozdrawiam!

brawet:
Leedab nie oczekujesz pomocy od Forumowiczów to po co tu piszesz? Wpisy oczywiście wnoszą, forum jest od wymiany doświadczeń, a Ty nawet nie chcesz napisać w jakim serwisie byłeś. Ponadto styl jazdy ma duże znaczenie jeżeli chodzi DPF.

leedab:
Brawet :)
Forum głównie służy do opisania własnych doświadczeń, a  nie tylko szukania pomocy. W pierwszym wpisie, w ostatnim zdaniu napisałem, by ktoś kto ma też taką sytuację dał znać. Nic więcej! Jeśli czujecie się urażeni to jakoś sobie z tym podarcie, bo teraz są to tylko pretensjonalne wpisy nie na temat ;)
Pozdrawiam

brawet:
Czyli nie dowiemy się jaki serwis nie znalazł rozwiązania, zapewne był to pan Mietek :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej