Autor Wątek: Lusterko wewnętrzne ściemniane  (Przeczytany 16853 razy)

Profesorek

  • Gość
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2009, 15:06:32 pm »
Widzę że wszczęła się niezła dyskusja.
U mnie jest czujnik deszczu i nawet działa, mimo wylanego lusterka.
Zakupiłem lustro do Mondeo MK3 i w razie niemożności przełożenia całego lusterka spróbuję przełożyć bebechy i samo lustro, wygląda na identyczny wymiar.

Elektryk powiedział że nie ma na stanie ale powinno pasować i za flaszkę przełoży :)

szpulek

  • Gość
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2009, 10:33:19 am »
Zaslanialem z jednej i drugiej strony przy wlaczonej zielonej kontrolce i niestety bez efektu :( pzdr

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2009, 20:26:50 pm »
jesli zasłonisz przednie okienko od strony szyby (lusterko mysli ze jest noc) . teraz miej latarkę i zasiec na lusterko od strony kabiny tak jakby swiatla były od auta jadącego z tylu.

szpulek

  • Gość
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2009, 08:58:28 am »
ok, sprawdze w ten sposob i dam znac.. pzdr

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2009, 09:35:02 am »
popatrz dodatkowo po lustrach zewnetrznych - moze tez masz elektrochromatyki :)

mirol

  • Gość
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2009, 21:34:03 pm »
witajcie
mam kotka od kilku dni i cały czas sprawdzam wszystko głównie dzięki wątkom na forum.......sprawdziłem dziś ,ale po włączeniu lusterka dioda nie świeci,było to w dzień,ale chyba nie ma znaczenia jeśli chodzi o diodę.....zatem proszę o podpowiedż co robić dalej........mam problem też z elektryczym ustawianiem lewego zewn. lusterka ,prawe ok lewe w trzy strony chodzi a w jedna ani rusz..


pozdrawiam robert

Offline rockenroller

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 18, 2013, 00:09:49 am »
Widzę że wszczęła się niezła dyskusja.
U mnie jest czujnik deszczu i nawet działa, mimo wylanego lusterka.
Zakupiłem lustro do Mondeo MK3 i w razie niemożności przełożenia całego lusterka spróbuję przełożyć bebechy i samo lustro, wygląda na identyczny wymiar.

Elektryk powiedział że nie ma na stanie ale powinno pasować i za flaszkę przełoży :)

Czy kolega mógłby napisać jak rozwiązał problem? Ja mam niestety lusterko z jednym przyciskiem i diodą i nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Jakieś sugestie?   

Profesorek

  • Gość
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 04, 2013, 17:52:39 pm »
Nie udało mi się rozebrać lusterka ale udało się przełożyć z innego auta. Konkretniej z Forda Scorpio. Po około roku wylało ponownie :) FORD :)  i założyłem od... uwaga... Citroena C5 :) jest ciut mniejsze ale wobec wielkości tylnej szyby Jaga to i tak nie ma znaczenia :) Działa jak trzeba (zobaczymy jak długo) - w środku kolor kabelków jest identyczny. Najwięcej zabawy i 4 rąk wymagało założenie pierścienia dociskowego, jego zdjęcie to był pikuś. Wielkość główki jest identyczna więc problemu nie ma.  W sumie da się to zrobić w 10 minut.

Tylko uważać przy wyjmowaniu tejże główki żeby nie oberwać kabelków ze środka !

Offline rockenroller

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 20, 2013, 22:34:54 pm »
Dziękuje za informacje. Mi się udało kupić w UK za 35 funtów lusterko oryginalne, wiec mam nadzieje, że to mi rozwiąże problem.

Offline marcinszweda

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Odp: Lusterko wewnętrzne ściemniane
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2020, 22:36:38 pm »
Witam tez mam takie lusterko ale nie wiem jak go włączyć nie zapala mi się w ogóle ta zielona dioda  trzeba włączyć światła na auto?