Autor Wątek: Czarny ekran  (Przeczytany 929 razy)

Offline Maciej Z

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Czarny ekran
« dnia: Sierpień 17, 2020, 15:12:38 pm »
Jestem nowym użytkownikiem X-Type Estate z 2004 roku. 2.0 diesel. Padł ekran navi i sterowanie klimą nawiewem brak radia itd. Przeczytałem wątki na ten temat ale jestem za cienki na naprawę. Potrzebuję pomocy kogo

Offline Radobanan1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Kocham to forum
Odp: Czarny ekran
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2020, 16:34:38 pm »
Jest dużo wątków na ten temat, prawdopodobnie padł ci soft, jak spojrzysz na ekran od klimy ( taki mały pod głównym ekranem ) powinny być kody błędów które tłumaczą wszystko choć ciekawy jest brak radia bo masz jeszcze obsługę radia za pomocą przełączników na kierownicy i normalnie możesz zmieniać kanały chyba że odlaczalaes akumulator to musisz podać kod do radia czego bez ekranu nie zrobisz lecz na forum masz opis jak to obejść. Ogólnie mówiąc prawdopodobnie będziesz miał albo do wgrania soft albo do wymiany czytnik nawigacji który jest w bagażniku po lewej.

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 802
Odp: Czarny ekran
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2020, 16:43:00 pm »
zadzwoń to ogarnę 505 560 890

Offline MrArt

  • Aspirant
  • Wiadomości: 8
  • Kocham to forum
Odp: Czarny ekran
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2020, 16:44:50 pm »
Jestem nowym użytkownikiem X-Type Estate z 2004 roku. 2.0 diesel. Padł ekran navi i sterowanie klimą nawiewem brak radia itd. Przeczytałem wątki na ten temat ale jestem za cienki na naprawę. Potrzebuję pomocy kogo

Witam,miałem to samo......napisz do kolegi "gonzo7" napewno tobie pomoże.Działaj :-super

Offline Maciej Z

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Czarny ekran
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2020, 18:59:25 pm »
Odezwał się Gonzo, my