Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Czy ktoś z Was posiada rocznik 93 z Niemiec?

<< < (3/3)

sebek1111:
Dałbyś radę sprawdzić czy w trybie programowania miga światełko wnętrza oraz pika cyklicznie syrena (bez naciskania pilota) ?

sebek1111:
Dobra temat ogarnięty.
Wiem już wszystko na temat pilotów i modułów.

Jestem w stanie dorobić  pilota do każdego XJ40 (pilot w zamienniku oczywiście). Może być gotowy za 7 dni. Prototypy zrobione, uruchomione i działające.

Cena myślę bedzie 200 +wysyłka.

Działają wszystkie funkcje, tak jak w oryginalnym pilocie:

https://www.youtube.com/watch?v=u-_LqOmWOdI&feature=youtu.be



wtom:

--- Cytat: sebek1111 w Maj 29, 2020, 12:25:38 pm ---Jestem w stanie dorobić  pilota do każdego XJ40 (pilot w zamienniku oczywiście). Może być gotowy za 7 dni. Prototypy zrobione, uruchomione i działające.

--- Koniec cytatu ---

myślę, że nie do każdego xj40  ;D, piloty roczników od 86-92 były na optyce  :P

sebek1111:
Wiadomo, że chodzi o piloty RF czyli radiowe.

Co do pilotów na podczerwień (które nazywasz optycznymi) IR to też jestem je w stanie po pierwsze parować z centralkami, a docelowo wyprodukować.  Mimo, że wszyscy twierdzą, że piloty na podczerwień stanowią komplet z centralka, to ja twierdzę, że mogę to zmienić 😁 Potrzebuje tylko pilota IR do testów a nie posiadam. Ktoś ma na zbyciu?

sebek1111:
Aha i jeszcze powiem Wam jaka w końcu częstotliwość mają centralki Dpp1060 "niemieckie". Żadna, poprostu nie mają obsługi RF. A samochody z nimi nigdy nie posiadały pilota RF. Miały nadal IR w podsufitce i to on włączał alarm.

Dlatego auto mi dziwnie się zachowywało podczas próby parowania pilota, bo ten moduł całkowicie tego nie obsługuje, mimo że auto ma alarm ma przycisk security itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej