Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)
Sterowanie radiem z kierownicy wariuje
mateusz1807:
Witajcie
Od jakiegoś już czasu mam problemy ze sterowaniem radiem z przycisków na kierownicy. Coraz częściej podgłaszanie działa jako następny utwor/stacja, a przyciszanie podgłasza. Czy to jest problem samych przycisków? Nie mogę ich znaleźć do kupienia. Może ktoś je rozbierał, da się tam coś z nimi zrobić?
luko_j:
W polifcie ściągnij poduchę i wyciągnij guziki.. Rozkręć, przeczyść i sprawdź czy działa. Gdzieś chyba guziki od polifta mam bo mi zostały jak kierownicę zmieniałem.
sztandi7:
Kierownica przedlift czy polift ? Można przyciski wymontować, rozłożyć na części i np. przeczyścić np. ipą - nie jest to jakoś trudne. Może styki są zasyfione przez co wariuje pomiar rezystancji.
Schemat połączeń i zdjęcia z rozbierania przycisków w polifcie wrzucałem do swojego tematu w dziale Galeria.
mateusz1807:
Przed liftem, 2003 r
mateusz1807:
Foto
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej