Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Jaguar XE 20d

<< < (2/4) > >>

gonzo7:
M737 zerknąłem na samochód z linka jaki podesłałeś i mam pytanie gdyż z XE nie miałem do czynienia, jak zachowuje się skóra w tych samochodach? Oglądając zdjęcia, to jak na 38kkm przebiegu fotel kierowcy jest nadzwyczaj zmęczony.

M737:
mam tą sama gatunkowo tyle że czarną, u mnie wygląda lepiej... rzeczywiście lewa strona fotela w tym bordowym nie wygląda rewelacyjnie

pierwsze zdjęcie - przebieg około 68000km
drugie zdjęcie to z podświetlonymi progami (dołozyłem je sobie) - przebieg około 88000

wgt3:
Cześć,

pozwolę się podpiąć pod temat.

M737, czy mógłbyś więcej opowiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zastanawiam się nad XE 2.0d 180KM 2016. To byłby mój pierwszy z RWD. Nie zależy mi na jakichś kosmicznych przyspieszeniach. Auto do jazdy na codzień plus autostrady.
Jak jest z jego prowadzeniem? Wyjazd w góry na narty wchodzi w grę? Z jakimi kosztami przy tym roczniku trzeba się rocznie liczyć?

Dzięki wielkie za odpowiedź,

Wojtek

M737:
mam go od 2,5 roku (auto ma 5 lat), jeździ mi się przyjemnie i cicho (8 biegów automat)
nie szaleję, nie zdzieram opon - auto do normalnego życia, większość w mieście
jeżdżę na 19 calowych kołach, dość szeroki tył 255, na zimę obowiązkowa zmiana na zwykłe 17 cali
naprawdę nie narzekam - w tej klasie zawsze coś innego niż niemiecka trójka
spalanie symboliczne, do tego fajny argument - test zderzeniowy XE, to naprawdę solidne auto w segmencie D

https://www.youtube.com/watch?v=C-Yj16qQR7Y

z częściami też tragedii nie ma, jest dostępność nie tylko w ASO

autostrada - tak jak pisałem, oszczędnie i cicho, nawet przy 180km/h nie męczy
zima i góry - tu bez dobrych opon zimowych lepiej nie jechać + pamiętać że to tył napęd i wybrać program zimowy a nie normal nie wspominając o dynamic

wgt3:
Dzięki za odpowiedź!

Właśnie szukałem czegoś poza niemiecką trójką i nie do żadnych szaleństw tylko do normalnego użytku, a XE wygląda świetnie :)

Kupiłeś od jakiegoś dealera po Approved czy prywatnie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej