Dział Techniczny > XJ X350, X358 (2003-2009)

Pływajace Obroty

<< < (2/2)

nowyzielony:
Witaj, i jak udało Ci się dojść co to było?

Mam podobny problem, tylko nie wiem jak go w pełni zdiagnozować. Póki co obroty falują pomiędzy 1600-2000 obrotów. Czasami nierówno chodzi na parkingu. Na dłuższej trasie jeszcze nie jeździłem, obawiam się że coś się konkretnie spie***** i dopiero będzie problem :)

mbolo:
Jeżeli na P chodzi nierówno to nie skrzynia biegów. Na razie w moim temacie nic sie nie zmienia. Na pewno musisz sprawdzić poziom oleju bo gdy dolałem trochę sie poprawiło (miałem około 1 l za mało w skrzyni).

nowyzielony:
ok, dzięki za informację. W takim razie w pierwszej kolejności sprawdzę kwestie lewego powietrza EGR etc. Olej w skrzyni wymieniany 10000km temu a wycieków nie ma więc też raczej nie to, ale nie zaszkodzi sprawdzić.
A jak z błędami, czy zapalił ci sie check engine lub inna kontrolka?

mbolo:
Nic nie wyskakuje i właśnie przy niskim stanie oleju lub psującym sie konwerterze jag nie daje znać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej